Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Witajcie pare pytań dotyczących boxa


bakcyl

Recommended Posts

Witajcie chcialem wystartowac z uprawa posiadam boxa 80x80x180 wyposazony w wentylator wciagajacy wraz z filtrem weglowym w lampe led cob o mocy 350 w wiem za mocna ale swiatlo dozowac chce potencjometrem poniewaz mniejsza lampa ulegla wypadkowi .... do tego maly wentylator mieszajacy w srodku i wlot pasywny moje pytania brzmią nastepująco:

1. Ile maksymalnie zmieszcze na tej powierzchni  roslin automatycznych badz sezonowych.

2. W jakiej wielkosci donice sie zaopatrzyć oraz rodzaj donic

3.Jak zorganizowac wiecej wilgotnosci w tym boxie bo powiem szczerze ze nawilzacz sie nie sprawdza przy wlaczonej wentylacji gdzie ona musi chodzic 24h

4.Jakies wskazowki dotyczace nawozow marka itp itd

5.Czy lepiej kielkowac w malych pojemnikach i pozniej przesadzac do docelowych czy lepiej wsadzic odrazu do docelowej

6. Co lepiej sadzic automaty czy sezony zalezy mi po prostu zeby jak najwiecej wyszlo palenia ale wiadomo na to sklada sie wiele czynnikow

Na ta chwile mam na razie tyle pytan ale na pewno ich przybedzie chce jak najszybciej wszystko dopiac na ostatni guzik i ruszyc z fotorelacja :) za porady z gory dziekuje

IMG_20231203_214712.jpg

IMG_20231203_214644.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 - ile będziesz chciał. Ale lepiej daj 4.

2 - 6-15 litrów. Większych raczej nie ma sensu. Materiałowe są bardzo fajne.

3 - nie wiem 🙂 olej to.

4 - plagron, canna, gold label, advanced nutrients (te akurat drogie są 😞 ), aptus, bac. Można kupić set, można oddzielnie.

5 - lepiej w dużych bez późniejszego przesadzania 

6 - z auto sporo zbierzesz i z sezona.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

57 minut temu, Rysiu napisał(a):

1 - ile będziesz chciał. Ale lepiej daj 4.

2 - 6-15 litrów. Większych raczej nie ma sensu. Materiałowe są bardzo fajne.

3 - nie wiem 🙂 olej to.

4 - plagron, canna, gold label, advanced nutrients (te akurat drogie są 😞 ), aptus, bac. Można kupić set, można oddzielnie.

5 - lepiej w dużych bez późniejszego przesadzania 

6 - z auto sporo zbierzesz i z sezona.

slicznie dziekuje za odpowiedź wczoraj włożylem do kielkowania 10 sztuk auto które dostalem od znajomego, z racji ze dawno sie tematem nie zajmowałem postanowiłem sobie je zrobć w ramach przypomienia 🙂 wykielkuje wszystkie i chyba zaczne w malych torfowych doniczkach a zostawie docelowo 4-5 zobaczymy co z tego wyjdzie od momentu wyjscia zaczne fotorelacje  🙂

Edytowane przez bakcyl
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+