Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Zaburzenia erekcji


hipe

Recommended Posts

Mam problem z erekcją i zastanawiam się czy nie jest to spowodowane intensywną masturbacją. Mianowicie masturbuje się od wielu lat ale przy kontakcie z dziewczyną penis od razu opadł po tym jak stanął.Zacząłem się denerwowac i tym bardziej opadał. Bardzo mnie to zestresowało. W przyszłym tygodniu jedziemy na wakacje razem i na miejscu chciałbym stanąć na wysokości zadania. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czy przypadkiem nie ma to u Ciebie podłoża psychicznego? W sensie, ze bardzo się denerwujesz i ten stres powoduje, ze penis opada? Im bardziej się stresujesz, tym bardziej opad. Im bardziej się opada tym bardziej się stresujesz i takie błędne kolo. Masturbacja tutaj raczej nie ma nic do rzeczy bo większość zdrowych mężczyzn się masturbuje. Nawet jeśli są w szczęśliwych związkach. Polecam wyluzować się w jakiś sposób przed seksem. Możesz wypić sobie trochę alkoholu, byle nie za dużo bo alkohol sam w sobie również negatywnie wpływa na erekcję. Wystarczy pól piwka albo jedno piwko.Zastanawiałeś się nad tabletkami na erekcję? Może warto byłoby spróować? Poprawiłbyś swoją kondycję oraz jakość erekcji.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zależy jakie tabletki. Nie pisze tutaj o sildenafilu bo faktycznie środka nie powinno się przyjmować jak cukierków, ale o środkach z l argininą.Celuj jednak od razu w te o lepszym składzie. Bardzo dobre są Viamen. Testowo kupiłem jakiś czas temu jedno opakowanie aby się przekonać czy w moim związku może być lepiej. Okazuje się że tak, cum on faktycznie działa, i poprawia jakość zbliżeń dla obojga. Od tamtej pory kupiłem sobie kilka opakowań i z każdym kolejnym jest lepiej. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

w twoim wieku to bym sie trzymał daleko od sildenafilu który może rozwalić serducho tym bardziej że jest to kwestia nerwów a nie problemów z erekcja. Możesz sobie pobrać cos zdrowszego i też dajacego niezłego kopa w penia - Prosent 600 codziennie po jednej tabletce. Zacznij przed wyjazdem już. Powinno być dobrze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+