Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pomoc z uprawą konopii


Recommended Posts

Siema, chciałbym posadzić swoje roślinki. Zamówiłem 3x afghan kush early harvest, a w gratisie dostane jeszcze 3x santa marta haze i 1x gorilla cookies. Nigdy tego nie robiłem, więc nie wiem też za bardzo jak to robić. Wiem tyle co czytałem w internecie i przeglądałem różne uprawy indoor na tym forum. Mam growboxa 60 60 120. Na początek myślę, że starczy. Lampe kupie na początek chyba 100w, żeby też dużo prądu nie zużywało, bo nie chcę, żeby któryś z domowników się o tym dowiedział. Będę to robił w piwnicy w bloku. Jest jakaś opcja, żeby nie było tego czuć? Powie mi ktoś, jakie nawozy kupić i pomógłby mi prowadzić roślinkę od zera? Chłodzenie popatrze, mam różne wiatraki w domu. Nie chciałbym też wydać na to milionów, bo sam nie wiem jak to wyjdzie. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobra ogarnąłem myślę, że całkiem spoko sposób. Mianowicie kupię lampe 80w z 4 ogniwami i razem będzie miala 11000mah, więc starczy na parę godzin, ale będę tę lampę ładował powerbankami 20000mah, dwoma na zmianę. Myślę, że całkiem git to rozkminilem haha. Za parę dni startujemy zabawę i będę tutaj wstawiał fotorelacje. Pozdro

Edytowane przez kondziuu
Już doinformowalem się tego o czym pisałem.
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Piwnica w bloku to aż pachnie wpierdoleniem się. W piwnicach jest w ogóle inne napięcie. 12 lub 24v. Żeby się ludziom do niczego nie przydało. Chociaż 230 tez się zdarza. Nie chcesz żeby ktoś z domowników wiedział, to pewno mieszkasz z rodzicami jeszcze. To juz w ogóle chujowy pomysł. To juz lepiej chyba poczekać na wiosnę  jakiegoś outdora.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 godzin temu, Rysiu napisał:

Piwnica w bloku to aż pachnie wpierdoleniem się. W piwnicach jest w ogóle inne napięcie. 12 lub 24v. Żeby się ludziom do niczego nie przydało. Chociaż 230 tez się zdarza. Nie chcesz żeby ktoś z domowników wiedział, to pewno mieszkasz z rodzicami jeszcze. To juz w ogóle chujowy pomysł. To juz lepiej chyba poczekać na wiosnę  jakiegoś outdora.

Pierwsze razy uprawiałem u rodziców,  ależ to rylo beret 😉 nie polecam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+