Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

chlopaki chyba zje**lam


vmouvx

Recommended Posts

mszyce zaatakowały roślinkę, przesadziłam ja,  ale korzenie byly za słabe i większość odpadła. Dolne liście zwiedly, wysuszyły się i zwinely więc je odcięłam. teraz zolkna te początkowe listki, a na górze zauwazylam że też mają takie wysuszone plamki. myślałam że ma za mało azotu itp więc podlałam ją nawozem (zdjecie) i zżółkły bardziej przez noc. nie kontrolowalam wcześniej ph wody i ziemi, ale teraz wiem że ph ziemi się utrzymuje przy 6, a woda która podlewałam czyli kranówka miała 8, ale teraz dodaje kilka kropel soku z cytryny tak żeby miała 6. planowałam kupić ph down ale ten nawóz co mam to on reguluje ph na obojętne. nareszcie nie wiem co jej dolega i co robić, czy jest w ogóle szansa że coś z niej będzie.20220702_104337.thumb.jpg.60d8c764317cd99f809e5c8c3df571d9.jpg20220702_104455.thumb.jpg.1dac46f3b3e492080ca2b84f5af09d9a.jpg

Screenshot_20220702-091941_Chrome.jpg

20220702_104416.jpg

20220702_104345.jpg

20220702_104429.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Za mała na nawóz. Ziemia ma coś zawsze na start w sobie ze składników. Nawet ta do sadzonek. Lej wodą o odpowiednim pH po przeschnięciu. Plus coś domowego na mszyce. Proponuję nie zakładać nowego tematu i nie wrzucać zdjęć odcisków palców jeśli jesteś w kraju w którym uprawa karalna. Poczytaj, zdobądź więcej wiedzy, wzoruj się na kimś punkt po punkcie i co najważniejsze pozwól im rosnąć spokojnie a wszystko będzie dobrze. Lepiej nie przesadzać roślin bez odpowiedniej bryły korzeniowej bo może się ona rozlecieć uszkadzając roślinę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+