Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Led 300W Fat banana auto i Amnesia auto


wislak

Recommended Posts

Elegancko.
 

Z treningiem myślałeś tylko top jeden? Będzie gęsto tez myslalem ze to ogarnę 7x7.5l na 75cm x75cm i ogarnalem ale nie mogą swojego potencjału pokazac bo za ciasno, jeśli to indica to nie radzę robić 3x top bo będziesz miał jak u mnie. O wiele lepiej rosną te które miały jeden top lub wgl.

moglbys puscic je wolno i później jak brak miejsca wyciąć pare nóg  i samo LST. Taki wniosek wyciągnąłem po sobie.  Albo na benka/lolipop

kierowało mnie zrobić małe ale więcej odmian, nie trzeba tego samego palić. Ale jak brak miejsca roska nie da z siebie tyle ile może. Zauważyłem ze lepsze boby jak mniej rosiek w boxie. Gramowo wychodzi podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak jak pisałem wcześniej, jak zacznie brakować miejsca to kilka pójdzie do prowizorki pod hpsa. Topping chciałem zrobić edukacyjnie na dwóch roślinach, 1 może 2, resztę oczywiście ponaginam:)

Edit:

Roślinki mają 2 tygodnie, czy nie są za niskie?

Edytowane przez wislak
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 18

Temperatura 23-24

Wilgotność 60-70%

Lampa 70cm 100% mocy

Dzisiaj zostały podlane wodą ph 6.2. Dostały w sumie 1.5l mieszanki:

Canna vega 2ml

Cannazym 2ml

Rizo 2ml

Sensi calmag 1ml

Według mnie nic im nie dolega, jedna dostała topping a druga FIM. Próbowałem je ponaginac ale są trochę niskie żeby zrobić to dobrze. A może są za niskie? 

20220410_145558.jpg

20220410_145548.jpg

20220410_145545.jpg

20220410_145538.jpg

20220410_145534.jpg

Edytowane przez wislak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Piękne pany!  Jak za niskie według ciebie to daj wyżej lampe to się wyciągną albo mniejsza moc.  Jak dajesz toping to lepiej by lodyge miały na dole dłuższa by później wszystko nie było zbite razem bez przewiewu. Zwłaszcza ze to chyba indica.

i taki tip jak podlewasz to nie w środku tylko wokół, większa ekspansja korzeni szukając wody po donicy.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Dzień 29. Rośliny zaczęły kwitnąć 2 dni temu, ostatnie dwa podlania sama woda ph 6.2. Ewidentnie gdzie popelniłem błąd bo są całkiem niskie. Nie jest to przekarmenie raczej bo dawałem o wiele mniejsz dawki niz zalecane, raz na poczatku mocno przelane. Martwi mnie to troche ze takie niskie. Na początku je przygniotłem do ziemi i naginałem niektore gałązki wiec powiedzmy ze 10 cm straciły.

Temp stała w dzien ok26 noc 19

wilgotnosc 60-70

lampa 100% 70 cm

 

 

20220421_181518.jpg

20220421_181525.jpg

20220421_181522.jpg

20220421_181537.jpg

Zacząć juz karmic na kwitnienie? czy poczekac na jakies braki?

Edytowane przez wislak
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

I jak tam? Wyciągnęły się do góry? 

czy czekać na braki? Lepiej je wyprzedzać. Jeśli zaczęły kwitnac to masz 14/19 dni i zaczną robić się boby, wiec myśle ze powoli pk można zapodawac, ładnie nabite azotem wiec nie ma sensu dawać im by gryzło się z pk.

Ps, nie karz nam tak długo czekać na up’a 😄 jesteśmy ciekawi co tam w trawie piszczy 😄

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+