Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Recommended Posts

Siemka tym razem ogloszenie grzecznosciowe :)

Box samorobka, lampa hps 400. Temperatura kolo 30 stopni przy doniczce wiec na szczytach jakies 35 albo i wiecej. 

Zobaczcie jak to wyglada. wedlug mnie za goraca i za blisko lampy. oddalenie swiatla albo lamanie zeby nie bylo takiego dziwactwa?  czy sie myle i chodzi o cos innego?

gh.thumb.jpg.75367a1b24cf7d1c4ef879a39e4f85a9.jpg

• Sad 2

Drogi Miłośniku 🙂 jest w necie , na necie tabela z odległością hps od szczytu, w Twoim przypadku 400 w bez Coltuba powinna wynosić ok 80 cm od szczytu. 

Twoja roślina Cierpi bracie ponieważ przypalasz ja palnikiem od góry, to smutne 😞 

Zmień może lampe jak nie mieści się z wysokością. Jak masz za wysoką temperaturę to musisz wymienić wentylator na wydajniejszy 🙂 Znajdziesz na necie kalkulator do obliczenie metrów szczściennych powietrza która powinna być wymieniona przez owy wentylator wyciągowy 🙂

• Upvote 1

8 godzin temu, Wloczykij napisał:

Foxtail, od gorąca zapewne

Fakt, dzieki. Mialem to samo u siebie jak szczyty dotykaly i mizialy ledy :)

8 godzin temu, MiniBox napisał:

Drogi Miłośniku 🙂 jest w necie , na necie tabela z odległością hps od szczytu, w Twoim przypadku 400 w bez Coltuba powinna wynosić ok 80 cm od szczytu. 

Twoja roślina Cierpi bracie ponieważ przypalasz ja palnikiem od góry, to smutne 😞 

Zmień może lampe jak nie mieści się z wysokością. Jak masz za wysoką temperaturę to musisz wymienić wentylator na wydajniejszy 🙂 Znajdziesz na necie kalkulator do obliczenie metrów szczściennych powietrza która powinna być wymieniona przez owy wentylator wyciągowy 🙂

uuuu 80cm a tu bylo jakies 40 😮  masakra.

Ja dzialam na ledach a to akurat jest ziomka ktorego namawiam zeby zalozyl GL ale sie troche cyka 😞 ale dobra dzieki za odpowiedzi :)