Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Dziwna sprawa


Qullos

Recommended Posts

3 godziny temu, Rysiu napisał:

Hmmm. Krótko mówiąc, weź to wyrzuć.

Brawo Ryszardzie 🙂 

Czytałem ciekawy artykuł o wtórnym analfabetyźmie.

6 mln. polaków jest zupełnie analfabetami, mało tego 12 mln. polaków jest mniej rozgarnięta niż rozgarnięty pietnastolatek 🙂 Ponad 55% polaków jest po niżej poziomu pietnastolatka 🙂 Ludzie nie ogarniają czytanego tekstu, nierozumieją. Dlatego są takowe fora co by im łopatologicznie tłumaczyć i programowac jak system w kompie 🙂 Wnioski każdy wyciągnie sam . Wyłącz telewizor, włącz myślenie . Czytaj książki. Pozdrawiam 🙂 

Edytowane przez MiniBox
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, Rysiu napisał:

Hmmm. Krótko mówiąc, weź to wyrzuć. Pod czym wy ją trzymaliście, pod świeczką?? Przecież ona żadnego sensownego światła nie miała. Nawozów pewnie też nie. A liście mogą usychać, po wyciąga z nich sok i może szykuje się do swojego końca.

Pozazdrościć cierpliwości !...Z mojej strony zabić to za mało !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szczerze to nie rozumiem hejtu ja sie zapytalem w sprawie kolegi 🤗 u jiego lepiej to szlo mocniejsze swiatlo lepsza ziemia wczesniejsze roslinki mu wychodziły jeszcze ostatnio wygladala tak jak nizej teraz cos sie podzialo niedobrego a pierwszy raz takie cos wyszlo stad pytanie, co do Pana Swetra wysylaj adres smialo pogadamy 😉

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolegi czy twoja, mniejsza o to. Jaki hejt?? Roślina wygląda jakby nie miała dobrego światła, nawozów, ogólnie jakby nie miała dobrych warunków. Na tym zdjęciu powyżej wygląda całkiem spoko. Może nie podlaliście, abo daliście jakiś nawóz co ją spalił. Po samym zdjęciu to wróżenie z fusów. Napisz coś więcej o warunkach. Ja obstawiam, że ona po prostu kończy swój żywot jak ma 2 i pół miesiąca. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 godzin temu, Qullos napisał:

co do Pana Swetra wysylaj adres smialo pogadamy 😉

Nosz ku**a co to za zjebany tekst ? I ty jesteś polakiem ?? Wchodzisz na forum gdzie ludzie robią coś z pasją i się dziwisz że odbilo Ci się to czkawką że tak zmasakrowaną roślinę pokazujesz ? Albo chcesz porady i zaczniesz panowac nad soba, albo idz z tąd! 🙂 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+