Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Przyspieszone bicie serca po spożyciu.


K5000

Recommended Posts

Cześć. Zaznaczam,że nie jest to problem który mam od wczoraj i nie piszę tego na bad tripie,a jestem ciekawy waszych rad.

Cierpię na tachykardie (przyspieszone bicie serca) z natury - wada wrodzona czy coś.

Jak wiadomo, marihuana przyspiesza tętno,ale przykladowo z 60 do maksymalnie 110-120. Ja niestety mam 160-200. 

Miezkam w Holandii a materiał pochodzi z certyfikowanych coffee shopów. Więc nie ma mowy o złej jakości. Przerobiłem już chyba 90% odmian i w przypadku każdej jest tak samo.

Nie ukrywam, że jest to dość uciążliwe. Nauczyłem się to w miarę kontrolować (psychicznie) Ale czasami po większym packu można złapać wkrętke o zawale etc. Nic przyjemnego.

Macie jakieś sprawdzone sposoby na przyspieszone tętno? W moim przypadku czasami pomaga wypicie 1-2 piw,ale tylko czasami i nie wiele. Słyszałem coś o rozgryzaniu pieprzu albo przyjmowaniu Ibuprofenu. Jakieś inne pomysły?

Pozdrawiam !

Edytowane przez K5000
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja jak mam za mocna fazę i przyśpieszone tętno to zakwaszam organizm po przez sok z jedenej cytryny w szklance wody. Nie wiem czy owy nektar poradzi sobie z wadą wrodzoną w Twoim przypadku 🙂 Podobno wszystko siedzi w głowie a oddychanie czy też dotlenianie organizmu potrafi spowolnić tętno 🙂

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja mam dla ciebie rade tak: przestań palić, albo ściągaj malutkie buchy jak niemowlak - nie powinny podnieść tak twojego tętna. Podobno palenie trawy uaktywnia wrodzone wady serca i je pogłębia (o ile dobrze pamiętam). A łączenie palenia z alkoholem na pewno nie wyjdzie ci na lepsze. Nie wiem z czego palisz, zapewne lolki, pal z fifki i jeden malutki buszek tylko

Edytowane przez majkiel91
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+