Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Przyspieszone bicie serca po spożyciu.

K5000
 Share

Recommended Posts

Cześć. Zaznaczam,że nie jest to problem który mam od wczoraj i nie piszę tego na bad tripie,a jestem ciekawy waszych rad.

Cierpię na tachykardie (przyspieszone bicie serca) z natury - wada wrodzona czy coś.

Jak wiadomo, marihuana przyspiesza tętno,ale przykladowo z 60 do maksymalnie 110-120. Ja niestety mam 160-200. 

Miezkam w Holandii a materiał pochodzi z certyfikowanych coffee shopów. Więc nie ma mowy o złej jakości. Przerobiłem już chyba 90% odmian i w przypadku każdej jest tak samo.

Nie ukrywam, że jest to dość uciążliwe. Nauczyłem się to w miarę kontrolować (psychicznie) Ale czasami po większym packu można złapać wkrętke o zawale etc. Nic przyjemnego.

Macie jakieś sprawdzone sposoby na przyspieszone tętno? W moim przypadku czasami pomaga wypicie 1-2 piw,ale tylko czasami i nie wiele. Słyszałem coś o rozgryzaniu pieprzu albo przyjmowaniu Ibuprofenu. Jakieś inne pomysły?

Pozdrawiam !

Edited by K5000

Ja jak mam za mocna fazę i przyśpieszone tętno to zakwaszam organizm po przez sok z jedenej cytryny w szklance wody. Nie wiem czy owy nektar poradzi sobie z wadą wrodzoną w Twoim przypadku 🙂 Podobno wszystko siedzi w głowie a oddychanie czy też dotlenianie organizmu potrafi spowolnić tętno 🙂

ja mam dla ciebie rade tak: przestań palić, albo ściągaj malutkie buchy jak niemowlak - nie powinny podnieść tak twojego tętna. Podobno palenie trawy uaktywnia wrodzone wady serca i je pogłębia (o ile dobrze pamiętam). A łączenie palenia z alkoholem na pewno nie wyjdzie ci na lepsze. Nie wiem z czego palisz, zapewne lolki, pal z fifki i jeden malutki buszek tylko

Edited by majkiel91