Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pierwszy Growbox


Pablocj

Recommended Posts

100w to dużo 😄 ja z mojej jednej roslinki pod 100w zrobiłem 165g ale można było więcej gdybym więcej wiedział 😄 zależy jeszcze jaki led ale w35x35 będzie już mogło być za duzo. Ja bym już jakiś karton wielki ogarnął wyłożył kocem grzewczym czy jak on tam i masz box jak ja na początku 😄 ale uwierz nie warto się bawić, box 60x60 nie dużo kosztuje, zajmie miejsca tyle co szafa i nie trzeba się bawić w uszczelnianie wilgoć itp 

jak się za coś brać to na porządnie, bez filtra będzie ciężko, do boxa 35 będzie ciężko dobrać byś wsadził wiec będziesz musiał podłączyć go na zewnątrz tez miejsce. 
jak boxa nie możesz to nie lepiej coś Ala pcbox? Lst wszystko na boki szybko kwitnienie lub wgl automat i jakieś żarówki dobre lub hps niewiem 😄 

pomysl nad normalnym boxem, wygoda

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 godzin temu, AligatorOzi napisał:

 ja z mojej jednej roslinki pod 100w zrobiłem 165g ale można było więcej gdybym więcej wiedział 😄

I tego sie trzymajmy 🙂  Wiedza zdobyta na początku owocuje w dalszych projektach uprawy 🙂  Kolega ma ograniczone miejsce więc nie będzie miał 165 g. Ja podałem realne wyniki 😄  najlepiej zacząć od 50 w bo box może nie mieć nawet 60 cm wysokości 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 godzin temu, AligatorOzi napisał:

pomysl nad normalnym boxem, wygoda

To jest najlepsze rozwiązanie, ale czasem są w głowie zabezpieczenia typu , rodzice , lub ktos inny w domu więc osoby biorące się za uprawę kombinują jak nie dać się nakryć 🙂 Wydaje mi sie że to główny problem kolegi 🙂  Ja osobiście mam szafę w pokoju i na moje potrzeby w zupełności wystarcza 😄 ale wiem z doswiadczenia że apetyt rosnie w miarę jedzenia Bracia i Siostry 🙂 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, MiniBox napisał:

I tego sie trzymajmy 🙂  Wiedza zdobyta na początku owocuje w dalszych projektach uprawy 🙂  Kolega ma ograniczone miejsce więc nie będzie miał 165 g. Ja podałem realne wyniki 😄  najlepiej zacząć od 50 w bo box może nie mieć nawet 60 cm wysokości 🙂

 

Chodziło mi o moc lampy 😄 głupi pomyslalem o ledzie 100w który może być ciasny w boxie i dać dużo swiatla które może popalić w takim małym boxie 😄 zapomniałem ze są inne 100w 😄 

masz racje, zapomniałem już o tym jak sam się chowałem, ale sadze ze jeśli w moim boxie jest filter i wszystko a i tak czuć jak podlewasz itp to w takim domowym boxie bez uszczelnienia porządnego, pod koniec kwitnienia nie wiem czy ukryjesz w domu 😄

jak trzeba się ukrywać w domu to lepiej pomyśleć nad outdoor, a najlepiej wynająć z kumplem na pół mieszkanie i droga wolna 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+