Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpływ obcięcia na roślinę i jak to zrobic


Mikowhy

Recommended Posts

Cześć,

Jestem w trakcie pierwszej hodowli jednego krzaka. Niestety za słaba lampę kupilem i roślina rośnie za wysoko w górę, tak że mi się grow box kończy. Już liście dotykają lampy. Zamówiłem nowa lampę, wydaje mi się, że o wystarczającej mocy. I teraz pytanie do Was:

Czy jak zamontuje nowa lampę to poobcinać górę roślinki(jak to zrobić by jak najmniej stresu dostarczyć roślinie)czy może zostawić(ale pewnie się popali) czy jest jakiś jeszcze inny sposób? 

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kastet i łamiemy ją!

Powiedz jeszcze ile dni ma kochana? Jest jeszcze na wegu? To nie ma co się martwić jak wszystkie powyginasz lub na zakładkę itd, na kwitnieniu może się trochę obrazić ale lepsze to niż herma lub spalić lampą. Nie ma co wycinać, naginaj łam i niech rośnie. Chyba ze odrosty które nie maja sensu istnienia.

daj jakieś zdj to łatwiej doradzić.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za sprawną odpowiedź! 

A mogę ją w kilku miejscach połamać? Złamałem ją przed chwilą w jednym miejscu i widać, że się nie ucieszyła.

Banana punch, automat. Ma 42 dni, wege. Wysokość ok. 90cm 😕

/admin - cenzura, link wygasł/ - tą zamówiłem, będzie za kilka dni. Powinna dać radę, prawda? Przy okazji zapytam, czy dwa krzaki też mi udźwignie ta lampa?

244350790_1322562528200227_354249553979300201_n.thumb.jpg.578811cb3aa0ff11512ee8af1b5ba20a.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A co ma się ucieszyć 😄

Zawsze na początku delikatnie podotykaj, złap za szyt pomachaj na boki, zauważ gdzie robi się luk i złap obok niego i zacznij wyginać delikatnie na boki aż sama się przechyli/złamie 90 stopni prawie ale wciąż się trzyma, czasem nawet po dniu/2 zaczyna na nowo do góry rosnąć. 
 

To automat 42 dzień i żadnych tworzących się bobow?

ogolnie nie wiem czy sens ci ja dalej trzymać, dobrym lotem z 10/15g da jakimś cudem 😄

Startuj z growlogiem od nowa i ci pomożemy 😉

mozesz nawet i 5 jak się zmieszczą, wszystko zależy od tego jak je wytrenujesz.

probuj wszystko po trochu, zbieraj doświadczenie i znajdziesz co największa radość ci sprawia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, AligatorOzi napisał:

ogolnie nie wiem czy sens ci ja dalej trzymać, dobrym lotem z 10/15g da jakimś cudem 😄

Startuj z growlogiem od nowa i ci pomożemy 😉

No właśnie ze względów emocjonalnych, jako, że to mój pierwszy krzaczek to wolałbym dokończyć uprawę, nawet jak będzie mały zbiór. Emocjonalnie związany jestem 😜. A no i przeprowadzam się jakoś za dwa miesiące, więc wolałbym nie zaczynać nowej uprawy

 

Godzinę temu, AligatorOzi napisał:

poszukaj poczytaj, wszystko znajdziesz na stronie

Dzięki, poczytam i pokombinuje jak tylko dostanę lampę. No i mam nadzieję, że ta nowa styknie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+