Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Led Mars Hydro 1000(150w)| 4 x Euforia XXL


Ralf

Recommended Posts

20211001_143403.thumb.jpg.f5621dbe7653d9c24833b173ee0b5254.jpgNazwa nasion i producenta:4x euforiaxxl sadzonki kupione w skepie
Rodzaj i moc lamp: mars hydro ts 1000 (150W)
Fotoperiod (czas świecenia): femi
Namiot uprawowy / growbox, wymiary: 60x60x200
Rodzaj podłoża i wielkość donic: 
Plagron Light-Mix 50/50 perlit. Donice 8.5l autopot
Nawozy: BioTabs 
Wentylacja, przepustowość (m3/h): 150 chyba

Edytowane przez Ralf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Skąd pomysł żeby sadzonki kupywać w sklepie? Dlaczego sam tego nie zrobisz?;D nie rozumiem tego.   Jeśli zrobisz to sam, to wiesz w czym były, czym podlewane, czym karmione, nie przeszły szoku stresu podczas transportu i zmiany otoczenia.

przeraszam ale nie miałem nigdy takiej opcji stad pytanie 😄 przy zakupie to masz pełna specyfikacje? Sklep ma tego dużo? Czy pare o se rośnie na pokaz? 
niby kozak opcja ale jak wyżej pisałem..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i potem dzieją się takie chece. Nie wiem jak mogles light mix i biotabsy zrobić ze wystąpiły braki, musiałeś przelewać je za bardzo i się blokowaly albo lipne sadzonki, nie uważasz ze takie za 5e kupione to wsadzają byle jakie nasiona w ziemie i niech rośnie? Hah ale to już twój wybór 😄

1 bio tabs i light mix to normalnie marzenie na weg dla moich autosow. Aż nudno było tak dobrze. Pamiętaj tylko o calmag bo u mnie cal zrzera liscie.

masz cały zestaw? Czy startowy i która tabelka lecisz? Możesz dać im teraz po 20 ml i łyżkę ( orga i bactrex?) jak w planie na 5 tyg, dla każdej planty i 12/12 leć.  Tyle ze tak jak pisał, jak masz braki azotu przed kwitnieniem to potem będzie tyko lipa, bo dając azot spowalniasz kwitnienie. 
wiec jak nie masz na poszczególne pierwiastki, tylko startowy to możesz podlać jak w instrukcji kiedy wystepuja problemy czyli tam 5ml orgx ? Sprawdź 

Edytowane przez AligatorOzi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+