Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Super Mazar Auto i Amnesia Haze Auto


Rulez Farmer

Recommended Posts

Witam serdecznie, 

Panny zostały wyrzucone na out pięć dni temu, ładnie się przyjęły, lecz z pewnością mają aktualnie jakieś braki. Rośliny podlewane zamiennie wodą i gnojówką z pokrzyw, raz przypadkowo podlałem wodą ze złym PH (ok. 7.2) i od tego czasu wzrost idzie znacząco wolno... 

Ziemia Substral uniwersalna z dolomitem, perlitem i keramzytem. 

Będę wdzięczny za rady! 

IMG_20210621_193353.jpg

IMG_20210621_193350.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gdzie gnojówka na takie rośliny????wypierdol keramzyt,jak nie masz pH metru,Mieszaj Muszyniankę niskonasyconą z cisowianką niegazowaną w stosunku 1/4 wyjdzie pH około 6,5

Coś zjebałes po drodze bo karłowate strasznie.

Po huy te doniczki??,moja rada naszykuję dołki,nową ziemię bez nawozów zmieszaj z dolomitem i przesadź te krzoczki podłej max 0,5 l wody z przepisu który podałem,przy przesadzaniu zagarnij garścią planty jak koparka i wytrzep delikatnie żeby luźne korzenie były bez ziemi.

Ile one wogóle mają?wyglądają na 3-5 dni skąd nasiona?

Szczerze jeśli to automaty to kiełkuj następne

Edytowane przez Bluregard
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, 

Mam miernik PH i trzymam roztwory między 6.3-6.5. Czyli teraz lać samą wodą dopóki się nie zregenerują? 

Chciałbym jednak zostawić w doniczkach, bo ślimaków jest w opór.. Poprzednią kobietę załatwiłem wsadzając w ziemię i została szybko wszamana nawet przy obsypaniu wszystkiego dookoła. 

Nasiona z Growseed, większa ma ok. 12 dni, a mniejsza 9.

Dzisiaj je przesadzę wieczorem do mieszanki o której pisałeś. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+