Skocz do zawartości
thc-thc

grower

AutoPot 48x15L pomoc


Ganjozaur

Recommended Posts

Witam , posiadam pomieszczenie o wymiarach 430x205x200 +/-

Zamierzam włożyć tam AutoPot 48x 15l , czy ktoś mógłby mi pomoc przy doborze 

Najlepszego  podłoża 

Najlepszych nawozów 

Wentylatora wtłaczającego wystarczająco powietrza na te warunki 

Najbardziej wydajnych i najlepszych pestek Amnesi i White Widow (zależy mi na dużym plonie) 18/6 —12/12, 

Na samo OŚWIETLENIE posiadam ok 1500 watów , zamierzam wcisnąć  tam 10x150 hps dual +cooltube10x,ale zastanawiałem się tez nad energooszczędnymi , i nie do końca wiem które będą lepsze , posiadam tez klime przenośna  z poprzedniej uprawy 6x600w hps , które były bez cooltuby i całkowicie klima dawała radę , ale w tej odsłonię chciałbym to ogarnąć bez klimy ponieważ ciągnie 1400/2500W 

Posiadam  

Nawilżacz ultradzwiękowy 13l (1100ML/H) ram 

Filtr can lite Węglowy stalowy Fi250mm 2000 albo 2500 (nie pamietam dokładnie),  + wentylator radialny box .. taki duży srebrny 😂 

Wentylatory mieszające to coś tam się wybierze bo mam kilka ,  stojące duże i kilka mniejszych.

Miernik bluelab combo pH i eC 

Nawozy z canna , z poprzedniej jeśli się nadadzą , 
 

Byłbym wdzięczny jeśli ktoś doświadczony mi pomoże , bo poprzednio wrzuciłem 140 donic 15 L , było ciasno i wyszło 2,350 suchego , nie mam pojęcia czy to dużo czy nie ,  ( auto banana punch ) 6x hps 600 . 

+ może ktoś na oko wie ile by mi mogło wyjść z tego co teraz planuje ? Mniej więcej .



I z góry dziekuje jeśli ktoś się zainteresuje i pomoże , jeśli wszystko będzie git, może będę mógł się odwdzięczyć 😏

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak ze 140 donic wyszło 2350, to wręcz mało. Chyba, że miało być 14 donic i się 0 wkradło. To już wychodzi fajny wynik. Co do autopotów to nie pomogę.  Nie zgłębiałem tematu specjalnie.

10x150HPS dla mnie bez sensu. Za dużo kabli. To lepiej 4x400W . Chociaż to i tak mało się wydaje na taką powierzchnię.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+