Skocz do zawartości
thc-thc

grower

jaka odmiana półautomatyczna outdoor?


vhs

Recommended Posts

siemka growerzy 😉 pewnie część z Was miała styczność z odmianami półautomatycznymi.

czym kierować się przy wyborze odmian półautomatycznych? czytałem, że każda dojdzie, ale to były stare posty i tematy, dlatego wolę dopytać. czy są jakieś znaczące różnice, nie tylko w poziomie thc?

polecacie jakieś odmiany (półautomatyczne ofc 🙂)?

ilu litrowy dołek?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja sam o odmianach polautomatycznych uslyszalem dopiero w poprzednim roku (nie jestem osoba sledzaca branze, bardziej pale i uprawiam tylko w celach medycznych). Przy weekendzie postaram sie skrobnac maly artykul na forum odnosnie roznic miedzy auto i fastflowering.

Od siebie jako calkowity laik na pewno wybralbym nasiona od RQS najlepiej najpopularniejsza odmiane. Glownie dlatego, ze zawsze polegam na nasionach od nich

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wpis nie zawiera lokowania produktu po prostu przypadkowe kopiuj wklej..

 

Półautomaty Outdoor Nasiona marihuany, konopi, półautomaty outdoor, czyli odmiany konopi indyjskich pełno sezonowe na zewnątrz, ale w wersji szybko kwitnącej. Tego typu odmiany to doskonały wybór na zimne rejony naszego globu. Są to szczepy określane jako fast version, fast flowering lub też nazywane półautomatami. Chociaż ta ostatnia nazwa „półautomaty” nie jest do końca poprawna, gdyż tego typu odmiany, mimo, że w swojej genetyce często zawierają geny autofloweringowe, są dalej szczepami fotoperiodycznymi, objaśnienie w artykule: Co to Jest Fotoperiodyzm u Roślin Konopi? Nie są one nawet w najmniejszym stopniu auto kwitnące. One tylko po prostu szybciej kwitną. Jeśli chcesz się dowiedzieć czym są dokładnie odmiany półautomatyczne to odwiedź ten link: Co to są Nasiona Marihuany Półautomaty (Fast Version, Fast Flowering)?

 
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szukaj odmian z genami(guerilla gold),nie sugeruj się tym że odmiana ma dopisek FV.

FV to nie półauto,to wyselekcjonowane szybko dochodzące rośliny(teoretycznie).

Polecę od siebie,,, luknij u mnie w galerii,2 fioleczki na zapałkach,fajne odmiany,część zaczyna flo na początku lipca i kończą we wrześniu,a część pod koniec lipca i kończą około połowy października.

Edytowane przez Bluregard
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+