Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pierwszy zestaw Growbox 100x100x180/200


Dejwid

Recommended Posts

Witam!

Mam zamiar kupic gotowy zestaw Growbox

Gdzie nie bede musial zbyt duzo dokupywac ,najlepiej wcale

Znalazlem na forum taka propozycje: https://www.growtent.pl/product-pol-919-Growbox-Zestaw-Hydro-Shoot-100x100x200-hps-Osram-400w.html

Mam zamiar posadzic 5x automatow 

dajcie znac co o tym sadzicie i czy da sie wogule kupic cos konkretnego do 1500zl

pozdrawiam serdecznie dejwid😎

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elo elo 420 🙂

Napiszę tak, na pewno zaznajomiłeś się z tematem konopi z różnych stron jak i czasopism, czyli wnioskuje że jak chcesz bawić się w grołera masz wiedzę podstawową i chęci do dalszej zgłębiania jej 🙂 Super że chcesz odrazu zrobić pięć krzaków ale czy to dobry pomysł? Podpowiem Ci że lepiej posadzić dwa (jedna indica i jedna sativa) Lepiej zepsuć dwa niz zmarnować pięć drzewek 🙂 W moim przypadku był fart początkującego i nie zmarnowałem żadnego krzaka hehe .

Co do boxa którego wrzuciłeś do kupna i oceny to każdy będzie miał odrębne zdanie i doświadczenie więc zawsze będzie 50% na tak i 50% na nie . Wtedy będziesz miał już na samym początku zaprogramowane w głowie poruszać się czyimś schematem i staniesz się ograniczony na znalezienie swojego sposobu na groła 🙂 każdy jest indywidualną jednostką i każdy traktuje roślinki swoim sposobem.  Jesteś facetem więc niepitol i podejmij sam męską decyzję  :weed_victor:

Powodzenia i do przodu  🙂 

Edytowane przez MiniBox
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Spoko zestwa. Można brać. Nic więcej w sumie do niego nie potrzeba.

Dokupiłbym jedynie jakiś wiatraczek nie duży, który będzie wiał na rośliny i robił ogólnie ruch powietrza w namiocie.

I kilka nawozów AN. Te 3 co dają to taka podstawa. Przyda się voodoo juice na korzenie, big bud jako dodatek na kwitnienie i nirvana jako dodatkowe aminokwasy/witaminy. Te 3 dodatkowe według mnie obowiązkowo. 

No i ziemia firmowa. Żaden szajs marketu. Polecam bardzo biobiiz light mix. Moja ulubiona, Próbowałem jeszcze plagrona i canne, ale biobizz to mój faworyt. Worek 50l i 5 doniczek 10l.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 6 miesięcy temu...

Uniwersalny growbox moim zdaniem https://grenfox.com/pl-michigan-max.html, masz w nim dosłownie wszystko, co potrzeba do zautomatyzowanej hodowli roślin w warunkach domowych, czyli dołączony filtr węglowy (eliminacja nieprzyjemnych zapachów), nagrzewnica, uchwyty dodatkowe na lampy, system wentylacji, panel kontrolujący nawodnienie. Do tego growbox wiąże się można powiedzieć z ideą internetu rzeczy, więc parametrami zarządzasz przez aplikację. Dla amatorów nawet polecam, bo niczym właściwie się nie martwisz. Plony doskonałe. Pokazałbym zdjęcia, ale wolę opisać. Najwyżej na priv się zgadamy później. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+