Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED x2 18W / 0.1m2 / Qucik One Auto


Ksar

Recommended Posts

Ludzie, krzak ma jakis deficyt - liście powoli zolknal zaczynajac od dolu. na tych wyzej widac ze od zyl jest ciemna barwa zielona ale na obrzezach jasniejszy. Czego jej brakuje? Czy moze piasku trzeba dosypac? Bo cos takiego tez znalazlem na forum.
Deficyt magnezu to to chyba nie jest bo ostatnio opryskalem i podlalem nawozem z 5% magnezem i nie widze zadnej poprawy. 

Czy może nie przeszkadza jej to w niczym? Bo rosnąć to chyba rośnie normalnie.

Dzień 38
large.IMG_20200904_183351.jpg.059607a59361f4039fc2d2b3fbb33f24.jpglarge.IMG_20200904_183326.jpg.e73ab52bdb6cf188a902b8f2820c9478.jpglarge.IMG_20200904_183315.jpg.7883dddedf7b2ad2cab6b0d6a4ed51c9.jpglarge.IMG_20200904_183309.jpg.5681f9bdb824c402e20ecca6ce5e1916.jpglarge.IMG_20200904_183253.jpg.36df11958fa30201d07136f2d50e367c.jpg
 

Edytowane przez Ksar
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Azot chociaż nie znam się nie wiem, tak mi się wydaje. Mam to samo u siebie dostały pełną dawkę i teraz czekam na rezultaty zaspałem i za późno zareagowałem

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 hours ago, Zależy said:

Azot chociaż nie znam się nie wiem, tak mi się wydaje. Mam to samo u siebie dostały pełną dawkę i teraz czekam na rezultaty zaspałem i za późno zareagowałem

Patrzylem te tabelke deficytów i też mi sie zdaje ze to azot, ewentualnie magnez. Moze za krotko nawoz na wegetacje szedł. 
Dopierdole nawozu z azotem i magnezem na dniach, daj znac czy jest poprawa u ciebie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Ksar napisał:

Patrzylem te tabelke deficytów i też mi sie zdaje ze to azot, ewentualnie magnez. Moze za krotko nawoz na wegetacje szedł. 
Dopierdole nawozu z azotem i magnezem na dniach, daj znac czy jest poprawa u ciebie.

Nie przesadzaj z magnezem żeby z deficytu nie zrobił się nadmiar i też będzie kiszka wtedy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zarzucilem mieszanke nawozów i na moje oko to jest lepiej powolutku. Nie liczac ostatnich liści bo sa cale zolte i chyba pomidorek chce je wy****c.
Na dniach wstawie kolejne fotki, bo mimo roznych opinii to w takiej malej klitce też idzie wychodować dobrego krzaczka.

@maurycy
Tymczasem mam pytanie co do flusha - w mojej samoróbnej donniczce nie mam dziurek od spodu i podkladki. Czy potrzebuje zrobic koniecznie te dziurki zeby lejąc wodę syf wyplywal dolem? Czy wystarczy ze bede lal sama wodę i te resztki po nawozach gdzies tam zejdą na dno donniczki????? Powiem szczerze robienie dziurek na te chwile byloby problematyczne technicznie jak i moglbym uszkodzic korzenie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stary, dziury w doniczkach to jest mus jak ma ta woda wypływać, korzenie pogniją 😛 Ja zawsze podlewam dopóki nie wyleci dołem wtedy wiem że ma wystarczająco i daje jej wypić reszte z podstawki, flusha nie rób dopóki nie bedzie dziur 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Niestety nadszedł tak i wieczór kiedy skończyło się jaranie, we łbie niedosyt i pokusiłem się upierdolić część topów i na szybko wysuszyć ( mikrofala i pc ), smak słaby, troche gryzie w gardlo ale klepac klepie. 
To co zostało zaczeło powolutku puchnąć, kleić się, zarzuce pod koniec tygodnia jeszcze nawoz ( 2 raz pod rząd ) i zaczne 2'tygodnioewgo flusha. 

Dzień 57

large.1.jpg.38e434f8af6ab8b8d203e3090b5c623b.jpglarge.2.jpg.624d1c15e143fcb9b9b0b4abc8239fbc.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+