Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Strawberry OG | Wedding Gelato | LSSH - LED 480W, AutoPot


takkfyrir

Recommended Posts

Siemano.

Dzis zrobilem planowanego od jakiegos czasu miniboxa, ktory posluzy jako miejsce dla kwiatkow oczekujacych na zwolnienie wlasciwego boxa - beda w nim tylko na pewien okres wegetacji. Uzylem do tego szafki 35x35x70, ktora kupilem w IKEA. Swiatlo w nim to lampka LED 25W BLUVEGETATOR. Mam nadzieje, ze mimo niewielkiej mocy wystarczy to na pierwsze 20-25 dni zycia. W srodku jeszcze maly wentylek wtlaczajacy, najtanszy lazienkowy. Na zewnatrz obok niego stoi nawilzacz, wiec powietrze bedzie wtlaczane juz z odpowiednia wilgotnoscia.

BD0A4EA3-482B-486A-A1A2-9B3C6113AFFC.thumb.jpeg.8fd030df0ed0d1eebbc288de043a8e76.jpeg72CEBE7D-3A60-4A75-8F92-E3E7D0BA6F41.thumb.jpeg.9084f3e008b65e9e967d46ed61946fee.jpeg

Potem roslinki wskocza do doniczek 8,5L wraz z zestawem do napowietrzania korzeni na ich dnie i beda siedziec w autopotach w boxie 80x80x180cm, lampa Mars Hydro 480W wiec mysle wtedy odzyja i wystrzela na pewno po przesiadce na takie warunki 🙂 Medium to kokos, przyzwyczailem sie juz do niego. 

Pestki jakie leca do boxa to femy 2x Strawberry OG z Cali Connection, oraz dwie z RQS: Wedding Gelato i Lemon Shining Silver Haze. Swiecimy 20/4 przez pierwszy tydzien potem 18/6 a na flo 12/12 z lekkim skroceniem zblizajac sie do finiszu. Odzywki mineralne serii Atami Coco, jestem z nich zadowolony. F6EEAD43-CE39-4079-A878-00BD0D8DE82E.thumb.jpeg.0d641a418c2bbe4521e4d6028c11fe44.jpeg

Nasionka leza juz na wacikach, gdy tylko wskocza do ziemi i pokaza listki to pochwale sie w relacji 🙂

Z fartem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może być słabo z tą lampką, ja na 4 planty używałem naświetlacz led 50w 6400k 6000lm (120zł na allegro), musiałem ustawić 25cm od ziemi żeby się nie wyciągały.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Siema

sory za brak relacji troche spraw mam do ogarniecia ale wszystko gicik.

W tym poscie zrobie jeszcze offtop gdyz mam pytanie:

Ziomeczka w Polsce capnely krawezniki gdy odbieral paczke zza granicy z jakimis smakolykami. Znalezli u niego dodatkowo z 15g na chacie, chca mu przybic przemyt za ta pake, ktora odbieral - to zreszta nie byla jego pierwsza w zyciu. Zabrali mu laptopa i fona i tu pytanie: Czy powinienem sie obawiac, zachowac wieksze srodki ostroznosci mieszkajac za granica jednak zwazajac na fakty, ze dzielilem sie tam z nim roznymi szczegolami i fotkami moich ogrodkowych przygod? Czy polska policja moze byc na tyle zdeterminowana zeby wysylac takie informacje, na ktore natkna sie przypadkiem przy sledztwie dalej do zagranicznej policji czy raczej wyjebka?

Pozdro i jak widzicie z fartem, bo nie znamy dnia ani godziny 😄

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie sadze... raczej po prostu laptop zabrali by mogli pieprzyć ze mamy na cb dowody, jeśli miał na sobie i złapali to wystarczy im żeby się przyjebac, wiec szczerze wątpię by tak im się nudziło by jeszcze kogoś z zagranicy ganiać. Jeśli paczka nie była od ciebie to raczej nie ma co się przejmować. 

To jest moj PTK widzenia, z fartem mimo wszystko !

Edytowane przez AligatorOzi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, AligatorOzi napisał:

Nie sadze... raczej po prostu laptop zabrali by mogli pieprzyć ze mamy na cb dowody, jeśli miał na sobie i złapali to wystarczy im żeby się przyjebac, wiec szczerze wątpię by tak im się nudziło by jeszcze kogoś z zagranicy ganiać. Jeśli paczka nie była od ciebie to raczej nie ma co się przejmować. 

To jest moj PTK widzenia, z fartem mimo wszystko !

Nieee, paczka byla z darknetu. Raz pare miesiecy temu spisalismy sie zeby mi zamowil 10g na stary adres w PL i to tam jest na konwersacji wraz z adresem. Ale fakt faktem, mieszkam 3500km od domu od dluzszego czasu i watpie ze takimi rzeczami by sie zajeli, predzej znajda tak duzo wiecej ciekawych rzeczy na lokalnym podworku. Ale paranoje robia swoje hahah 😕 

Edytowane przez takkfyrir
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+