Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Kanały wentylacyjne


Gość

Recommended Posts

Siemano, za chwilę odpalam dwa boxy w  jednym pokoju wiadomo chciał bym żeby wentylatory wyciągały ciepłe powietrze na zewnątrz przez wywietrznik w scianie niestety jest tylko jeden a będą 2 kanały wentylacyjne szukam coś w stylu rozdzielacza, patrzyłem po growshopach ale nie mogłem takiego nigdzie znaleźć. Może macie jakiś pomysł, może jakąś radę 😄 Czy to w ogóle będzie działać? 

 

20200717_082838.jpg

Tasma-uzyta-do-Uszczelnienia-laczenia-kanalu-i-ksztaltki.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

23 godziny temu, kolezka napisał:

 

Najwieksza wydajnosc uzyskasz jesli bedziesz mial jakis wydajny wentylator wyciagajacy wlasnie w tym laczniku (tak aby wyciagal prosto do kanalu wentylacyjnego). Upewnij sie co do zapachu, w tych starych budynkach przez te kanaly to mozna rozmawiac z sasiadem xD

https://grower.com.pl/pl/p/Lacznikredukcja-typ-T-2x315mm-1x250mm/3600

EDIT: Zobaczylem ze to jest redukcja, ale wiesz co szukac :)

 

Zajebiście, nie słyszałem o tym growshopie a widzę że mają duży wybór już wiem gdzie zrobię zakupy 😄😄 

Mówisz żeby jeden wentylator zamontować? Wyciągał by powietrze z obydwu czy lepiej dwa osobno podłączone do jednego łącznika? Jak na załączonym obrazku na szybko z Painta 😛 

 

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+