Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Afghan Kush, Candy Kush, Chocolate Mint OG / HPS 400W, 250W

Buddah Grow

Recommended Posts

Siemano,

Lecimy z kolejnym projektem. Zaplanowalem sobie ze ma艂y box 60x60聽 250w HPS zostanie przeznaczony na czyste indiki.

Pierwsze z tego rodzaju postanowilem zasadzic Afghan Kush (Word of Seeds)聽docelowo 4 szt. - kie艂kujemy 6 szt. Ogolnie jak wszyscy growerzy wiemy ze teraz jest kryzys w nasionach. Mam nadzieje ze macie zapasy.聽

W wiekszym boxie 90x90 400w HPS jak zwykle lece z hybrydami. Chcialbym sie pobawic w czyste sativy typu Durban Poison, albo hazy聽ale moj box jest za niski.聽

Tutaj dosyc ciekawy zestaw聽

Candy Kush (OG Kush x Train Wreck) od Reserva Privada czyli lini nasion od DNA Genetics jednym z najlepszych komerycyjnych graczy. Kie艂kujemy 3 szt.聽

Chocolope Mint OG (Emerald聽OG x聽Grandaddy聽Purple) od Humbolt Seeds czyli tez starzy wyjadacze. Kie艂kujemy 3 szt.聽

Suma sumarum kie艂kujemy 12 nasion z czego 8 zostanie. Zawsze planujemy wiekszosc ilosc nasion niz roslin docelowych.聽

Jako ze w naszym forum g艂ownie widze nowych zawodnik贸w postaram sie zrobic growlog edukacyjny. Kto mnie obserwuje wie ze chetnie dziele sie do艣wiadczeniem.聽

Co nam bedzie potrzebne i jaki to rodzaj hodowli ?聽

Jest to grow organiczny. Bedziemy uzywac nawozow Biobizz, Cal Mag mineralnych, Melasy, Mikroryzy.聽

Doniczki typu Airpot, ziemia na poczatku w doniczkach 1,5l light mix, pozniej przejdziemy do ziemi typu batmix.聽

Kie艂kowanie odbywa sie w easyplug propagator.聽

Patent na odroznienie gatunkow mam prosty - kolorowe pineski.聽

Ca艂y cykl wegetacji bedzie pod lampami MH. Bedzie to wyzwanie w tych temperaturach.聽

Oczywiacie oswietlenie programujemy w godzinach nocnych.聽

Propagator trzymamy ciep艂y i wilgotny, ja go trzymam na Orange Fun Box 馃ぃ Ok to tyle s艂owem wst臋pu. W kolejnym upie opowiem o wentylacji.聽

20200616_214031.jpg

Jakiej mocy lamp臋 b臋dziesz u偶ywa艂 na wega?

Skoro grow organiczny czego calmag mineralny biobizz ma swojego bio

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+