Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Afghan Kush, Candy Kush, Chocolate Mint OG / HPS 400W, 250W


Buddah Grow

Recommended Posts

Siemano,

Lecimy z kolejnym projektem. Zaplanowalem sobie ze mały box 60x60  250w HPS zostanie przeznaczony na czyste indiki.

Pierwsze z tego rodzaju postanowilem zasadzic Afghan Kush (Word of Seeds) docelowo 4 szt. - kiełkujemy 6 szt. Ogolnie jak wszyscy growerzy wiemy ze teraz jest kryzys w nasionach. Mam nadzieje ze macie zapasy. 

W wiekszym boxie 90x90 400w HPS jak zwykle lece z hybrydami. Chcialbym sie pobawic w czyste sativy typu Durban Poison, albo hazy ale moj box jest za niski. 

Tutaj dosyc ciekawy zestaw 

Candy Kush (OG Kush x Train Wreck) od Reserva Privada czyli lini nasion od DNA Genetics jednym z najlepszych komerycyjnych graczy. Kiełkujemy 3 szt. 

Chocolope Mint OG (Emerald OG x Grandaddy Purple) od Humbolt Seeds czyli tez starzy wyjadacze. Kiełkujemy 3 szt. 

Suma sumarum kiełkujemy 12 nasion z czego 8 zostanie. Zawsze planujemy wiekszosc ilosc nasion niz roslin docelowych. 

Jako ze w naszym forum głownie widze nowych zawodników postaram sie zrobic growlog edukacyjny. Kto mnie obserwuje wie ze chetnie dziele sie doświadczeniem. 

Co nam bedzie potrzebne i jaki to rodzaj hodowli ? 

Jest to grow organiczny. Bedziemy uzywac nawozow Biobizz, Cal Mag mineralnych, Melasy, Mikroryzy

Doniczki typu Airpot, ziemia na poczatku w doniczkach 1,5l light mix, pozniej przejdziemy do ziemi typu batmix. 

Kiełkowanie odbywa sie w easyplug propagator. 

Patent na odroznienie gatunkow mam prosty - kolorowe pineski. 

Cały cykl wegetacji bedzie pod lampami MH. Bedzie to wyzwanie w tych temperaturach. 

Oczywiacie oswietlenie programujemy w godzinach nocnych. 

Propagator trzymamy ciepły i wilgotny, ja go trzymam na Orange Fun Box 🤣 Ok to tyle słowem wstępu. W kolejnym upie opowiem o wentylacji. 

 

 

 

 

 

20200616_214031.jpg

Edytowane przez Buddah Grow
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+