Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Led 60W Black Domina HPS 150W


Gość

Recommended Posts

12/12 

W dniu 13.06.2020 o 07:54, Mus napisał:

Głodne, głodne, pod kontrolą cały czas dostają papu.

Z mojej wiedzy indukcja to okres przejścia z fazy wegetatywnej do kwitnienia, w której obserwujemy wzmożony wzrost z jednoczesnym rozwojem kwitnienia, liczony od pojawienia się włosków trwający ok 3tyg, faza właściwa dla kwitnienia od 4tyg.

Wiem że niektórzy liczą indukcje od przełączenia światła do rozpoczęcia kwitnienia, ja lecę od początku 12/12 pierwsza zakwitła po 3tyg. czas ten jest wegetacją nie indukcją ?

Ekspert ze mnie żaden ale od początku 12/12 słońca dla roślinek to odpowiedziałeś sobie sam na pytanie? Pozdro 🤠 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja też nie uważam się za eksperta, postawiłem znak zapytania za zdaniem twierdzącym żeby otworzyć pole na ewentualną dyskusję.

Mam parę upraw za sobą i jestem na forum po to żeby wymieniać doświadczenie i poglądy.

Pozdro:puff:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dostały w zeszłym tygodniu 400% nawozu aż lekko przypaliło końcówki.

Myślę że takie jasne bo nie ciągną sobie już azotu z ziemi.

Teraz już będzie leciał tylko bloombastic i boost.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To źle myślisz.  Od dolu azot. Ale od gory to nie jest azot. Ale nie mój cyrk nie moje małpy. Sam dochodz do tego że to nie jest tak jak myslisz i co jest nie tak pomiedzy tym co myslisz a tym co jest w rzeczywistości. Jedyne co Ci podpowiem to ze dociagniesz moze i raczej do konca ale efekt finalny nie bedzie taki sam jaki by byl  gdybys wydal 30-50 zl? na jedna pozywke 😉😎

Edytowane przez michal_o
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@michal_o masło maślane nie wiem o co Ci chodzi? Nie wiem jakie masz magiczne sposoby ale plon i tak będzie słaby myślę że ok 10g z planta. Lampa była do kitu i małe wyrosły pożywka teraz nie naprawi tego.

Poza tym, jak chcesz doradzić to doradź jak nie to nie pisz dziwnych treści.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Naucz sie czytac ze zrozumieniem i uprawiać to nie bedziesz musial sie glowic o co chodzi. To nie moja wina ze ani czytac nie umiesz ani mimo ze "pare upraw masz za soba" nie potrafisz odrozniac niedoborow. Dla takich jak ty powstala tabelka canny  z niedoborami. Najgorszy tuman ja zrozumie. Polecam sie edukowac nie grac madrego ;] Miłego. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja się nie głowie co się dzieje z roślinami tylko z tym co ty piszesz, ogarniasz?

6 godzin temu, michal_o napisał:

To źle myślisz.  Od dolu azot. Ale od gory to nie jest azot. Ale nie mój cyrk nie moje małpy. Sam dochodz do tego że to nie jest tak jak myslisz i co jest nie tak pomiedzy tym co myslisz a tym co jest w rzeczywistości.

a od góry siarka nie trzeba robić dochodzenia no ale mistrz jest tylko jeden i swoich mądrości nie zdradza.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+