Skocz do zawartości
thc-thc

grower

lst outdoor


frytki

Recommended Posts

hej,

w tym roku zacznę swój pierwszy grow i nurtuje mnie kilka pytań, czy lst da się stosować do tego punktu żeby krzak 1m rósł 20-30 cm nad ziemią? Będę sadził mazar auto i najbardziej mi zależy właśnie na jak najniższym krzaku. Jak nisko da się zejść z krzakiem normalnie osiągającym 2m?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.05.2020 o 11:58, czarek92 napisał:

Scrog w outdoor? haha

 

niejednokrotnie testowałem osobiście na outdoor, uważam to za najlepsze rozwiązanie w przypadkach kiedy krzak musi być niewidoczny (łatwiej było nad nim panować) ale każdy ma swoje przyzwyczajenia (a tak naprawdę decyduje spot o sposobie kamuflażu)

 

W dniu 13.05.2020 o 03:57, frytki napisał:

Dzięki, za odpowiedź.

A co z odmianami 2-3 metry? Jak nisko można je sprowadzić do ziemi?

wszystkie odmiany da się sprowadzić do parteru zbyt niskie sprowadzenie powoduje np: pleśń bo zbyt wysoka wilgotność np jeżeli to full time a czas zbiorów to zimny październik 🙂 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

17 godzin temu, GrowLike! napisał:
 

niejednokrotnie testowałem osobiście na outdoor, uważam to za najlepsze rozwiązanie w przypadkach kiedy krzak musi być niewidoczny (łatwiej było nad nim panować) ale każdy ma swoje przyzwyczajenia (a tak naprawdę decyduje spot o sposobie kamuflażu)

 

wszystkie odmiany da się sprowadzić do parteru zbyt niskie sprowadzenie powoduje np: pleśń bo zbyt wysoka wilgotność np jeżeli to full time a czas zbiorów to zimny październik 🙂 

Dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+