Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
nasiona marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

frytki

User
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hejka, ph w jednej doniczce wynosi 7 a w drugiej 6.9. Podlałem Biobloom'em i biogrow'em. Dzisiaj mija dokładnie 3 tygodnie od posadzenia. Jak to oceniacie, będzie coś z tego?
 2. Dzięki za wpis przez kilka dni miałem wrażenie że nikt mi nie odpisze. Żarówka wcześniej była około 15 cm od górnych liści a teraz około 27cm. W wielu miejscach wyczytałem że minimalnie powinno być 30cm więc tak zrobiłem. Zamówiłem już miernik pH i nawozy biobizz biogrow i biobloom. Byłem dzisiaj przesadzić na spota i zrobiłem zdjęcia . To chyba mało korzeni jak na dwa tygodnie od posadzenia?W dodatku rosły na bok przy jednej ściance- to samo w obu roślinach. Chyba zepsułem z jedną rzeczą. Ogólnie na samym początku nie chciałem sobie narobić syfu w boxie i na spód każdej doniczki wsadziłem papierową tekturę żeby nie wylatywały grudki ziemi. Czy to mogło mieć wpływ na rozwój roślin? Czy to mogło np zahamować przepływ powietrza i zastój wody i przez to korzenie się mało rozrosły? I jeszcze wrzuciłem biotabsy do 0.5L doniczek a potem wyczytałem że jedna tabletka na 5L... Przesadziłem do doniczek 6L i zakopałem je w ziemi.
 3. Ok, stąd dowiedziałem się że albo ziemia ma za wysokie pH albo miałem za blisko żarówkę. Teraz żarówkę mam na około 30cm- musiałem zrobić nowego boxa bo mi tamta obudowa na to nie pozwalała. Teraz muszę tylko sprawdzić pH tylko na razie nie mam czym. Na zdjęciu mój nowy box. Mógłby się ktoś doświadczony wypowiedzieć na ten temat?
 4. nie wiem jak inni ale ja nie widzę żadnych zdjęć, pozdrawiam
 5. Ok, dowiedziałem się że potas występuje w ziemi naturalnie ale w lekkich ziemiach(czyli w mojej) najczęściej występuje niedobór właśnie tego składnika. "low soil water reduces K uptake by plant roots"-czy to po prostu znaczy że tym razem nie podlałem na czas i ziemia za bardzo wyschła?
 6. Czy dobrze wnioskuję że moje rośliny mają niedobór potasu? Jakie polecacie nawozy żeby to regulować?
 7. teraz to się jeszcze bardziej pogłębiło ta co była opadnięta jeszcze bardziej opadła a ta co stała normalnie wstała jeszcze wyżej xd ocb
 8. Wczoraj ziemia już wyschła więc podlałem, nie wiem dlaczego liście jednej rośliny opadły a druga wygląda normalnie.
 9. czyli wszystko git? z wysokością?
 10. Cześć, to mój pierwszy grow, dlatego docenię każdą pomoc, poradę. Grow zacząłem ponad tydzień temu. -3x Mazar Auto Duch Passion. -Doniczki 0.5L -Ziemia lightmix z perlitem -bio tabs Na razie są w pc boxie(żarówka led 2500lm) do czasu jak ich nie przesadzę, lecz zaczęło mnie niepokoić to że środek liści zmienił kolor na jasnozielony, wcześniej kolor był jednolity. Na początku miałem 3 sadzonki lecz jedna przestała rosnąć, może dlatego że ją przelałem... Jeszcze jedna kwestia tej co przestała rosnąć. Ogólnie od początku bardzo wolno rosła i postanowiłem jej pomóc zrywając resztę pestki z jeszcze nierozłożonych liści i po tym przestała rosnąć ale nie wiem czy to wina tego że zerwałem tą skorupę czy tego że przelałem. Czy takie zrywanie skorupy pestki jest dobre czy jednak tego nie robić? Od kiedy liczy się grow? Od dnia kiedy wrzucimu pestki do wody/chusteczki żeby wyszedł korzeń czy od dnia włożenia do ziemi? Sadzonki mają 5cm wysokości po około tygodniu, czy to normalna wysokość? Już mam upatrzonego spota, takie krzaki będą dobre? Wcześniej upewniłem się że nikt tego nie rusza ani nie uprawia.
 11. Dzięki, za odpowiedź. A co z odmianami 2-3 metry? Jak nisko można je sprowadzić do ziemi?
 12. https://www.luxmarket.pl/product/zarowka-e27-ebri-led-21w-barwa-ciepla czy taka żarówa będzie odpowiednia? Jeszcze jedno pytanie czy zastosowanie dwóch żarówek 1000 lumenów da mi 2000 lm?
 13. 34x16, muszę jeszcze tylko ogarnąć jak sie pozbyć blachy na dysk i na dyskietki.
 14. ok z tego kalkulatora wyszło mi że potrzebuję jedynie 2500lm https://marihuanaforum.pl/kalkulator/
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+