Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Canna Terra za mocno trzyma wilgoć?


Newbie Wan Kenobi

Recommended Posts

Witam! Tu początkujący. Roślinki wykiełkowały około trzech tygodni temu, trzymam je w niewielkim pomieszczeniu pod lampą, jest tam 27 st temperatura i około 40 proc wilgotności powietrza. W ciągu "dnia" urządzenie typu farelka owiewa je delikatnie ciepłym powietrzem. Roślinki wyglądają bardzo ładnie, listki trzymają do góry, mają na tym etapie kilkanaście centymetrów długości. Zastawia mnie taka sprawa - gleba Canna Terra, ostatnie podlewanie przykładowo 5 dni temu. Powierzchnia jest nadal wilgotna. Na moje oko i wyczucie nie podlewałbym. Ale czy sytuacja z podlewaniem raz na tydzień nie grozi jakimiś problemami? Z góry dziękuję za wyrozumiałość i podzielenie się uwagami.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siema..urzywan wylacznie ziemi Canna Terra Prifessional + bio dodatki. Mam no teraz juz 14 dzien vega..po tygodniu podlewam je regularnie 2 razy dziennie w systemie nawóz rano woda przed wyłączeniem lamp 3 razy w tygodniu ( mniej ale częściej)..nigdy żadnych problemów,procz z była żona 😅

Ale prawda jest taka ze nie powiedziałeś

# jakie donice używasz 

#ile lejesz aktualnie wody

# czy walisz ja bezpośrednio pod korzeń czy dookoła po całej donicy

#czy uzywasz dodatków typu krramzyt

#jakie masz źródło światła..przy HPS'ach schnie szybciej zwłaszcza wierzchnia warstwa

# czy ziemie ubijales czy ma luzna frakcje

kur#a temat rzeka😆

jak boisz się przelać lub nie masz pewnej ręki i nie wiesz czy nie chlusniesz..polecam patent..caly czas tym leje..precyzyjnie, z umiarem (500ml leje sie dluzje niz normalnie vi sprawia ze trudno przelać ,wrazenie sie ma ze z 1L poszedl lekko,no i ziemia ma czas wchłonąć wode stopniowo)

IMG_20191006_021721.thumb.jpg.64fffbe9679a488b5c5d9e4d06eae235.jpg

IMG_20191006_021745.thumb.jpg.6215b5b53ab9ac3c5d34ca016be63aa8.jpg

Edytowane przez zgREDex
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+