Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl
Sign in to follow this  
Newbie Wan Kenobi

Canna Terra za mocno trzyma wilgoć?

Recommended Posts

Witam! Tu początkujący. Roślinki wykiełkowały około trzech tygodni temu, trzymam je w niewielkim pomieszczeniu pod lampą, jest tam 27 st temperatura i około 40 proc wilgotności powietrza. W ciągu "dnia" urządzenie typu farelka owiewa je delikatnie ciepłym powietrzem. Roślinki wyglądają bardzo ładnie, listki trzymają do góry, mają na tym etapie kilkanaście centymetrów długości. Zastawia mnie taka sprawa - gleba Canna Terra, ostatnie podlewanie przykładowo 5 dni temu. Powierzchnia jest nadal wilgotna. Na moje oko i wyczucie nie podlewałbym. Ale czy sytuacja z podlewaniem raz na tydzień nie grozi jakimiś problemami? Z góry dziękuję za wyrozumiałość i podzielenie się uwagami.

Normalne, gdy jest mała masa korzeniowa i małe rośliny to spokojnie raz na tydzień.

Posted (edited)

siema..urzywan wylacznie ziemi Canna Terra Prifessional + bio dodatki. Mam no teraz juz 14 dzien vega..po tygodniu podlewam je regularnie 2 razy dziennie w systemie nawóz rano woda przed wyłączeniem lamp 3 razy w tygodniu ( mniej ale częściej)..nigdy żadnych problemów,procz z była żona 😅

Ale prawda jest taka ze nie powiedziałeś

# jakie donice używasz 

#ile lejesz aktualnie wody

# czy walisz ja bezpośrednio pod korzeń czy dookoła po całej donicy

#czy uzywasz dodatków typu krramzyt

#jakie masz źródło światła..przy HPS'ach schnie szybciej zwłaszcza wierzchnia warstwa

# czy ziemie ubijales czy ma luzna frakcje

kur#a temat rzeka😆

jak boisz się przelać lub nie masz pewnej ręki i nie wiesz czy nie chlusniesz..polecam patent..caly czas tym leje..precyzyjnie, z umiarem (500ml leje sie dluzje niz normalnie vi sprawia ze trudno przelać ,wrazenie sie ma ze z 1L poszedl lekko,no i ziemia ma czas wchłonąć wode stopniowo)

IMG_20191006_021721.thumb.jpg.64fffbe9679a488b5c5d9e4d06eae235.jpg

IMG_20191006_021745.thumb.jpg.6215b5b53ab9ac3c5d34ca016be63aa8.jpg

Edited by zgREDex