Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

"Already vaped bud" czy ktos testowal?

Recommended Posts

• 1 year later...

Siema, trochę odgrzewany kotlet ale co tam może komuś się przyda XD, ja się bawiłem abv jakieś dwa razy i niedługo zamierzam znowu tylko jeszcze zbieram trochę.

Robiłem masełko z tego przepisu: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?135987-Masło-z-ABV-Przepis i wyszło zupełnie spoko, ciastka zaś robiłem z tego takie:

tylko ja używam więcej czekolady, jeśli chodzi o moc to wiadomo zależy ile zjesz, mi np. wystarczy 1-1,5 ciastka na 4 godziny haju, tyle że jaram prawie codziennie z kilkudniowymi przerwami raz na jakiś czas, mojej ukochanej natomiast wystarczy 3/4 takiego ciastka, bo jak zjadła całe to się cuda działy xD 

Także abc moim zdaniem warto kolekcjonować :hemp_cook:

Edited by Alnisk
Teraz, Alnisk napisał:

Siema, ja się bawiłem abv jakieś dwa razy i niedługo zamierzam znowu tylko jeszcze zbieram trochę.

Robiłem masełko z tego przepisu: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?135987-Masło-z-ABV-Przepis i wyszło zupełnie spoko, ciastka zaś robiłem z tego takie:

tylko ja używam więcej czekolady, jeśli chodzi o moc to wiadomo zależy ile zjesz, mi np. wystarczy 1-1,5 ciastka na 4 godziny haju, tyle że jaram prawie codziennie z kilkudniowymi przerwami raz na jakiś czas, mojej ukochanej natomiast wystarczy 3/4 takiego ciastka, bo jak zjadła całe to się cuda działy xD 

Także abc moim zdaniem warto kolekcjonować :hemp_cook:

Aha a vaporizer jakiego używałem to fenix mini palone na różnych temperaturach ale zazwyczaj dopalane na maksie. Teraz używam boundles cfx i wychodzi ciemniejszy ten susz więc zobaczymy co z tego będzie ^^