Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

"Already vaped bud" czy ktos testowal?


vitecky

Recommended Posts

Hej, tutaj masz krótki opis PL i linka do grupy na reddit https://vapomaniak.pl/abv-czyli-jak-wykorzystac-ziola-po-waporyzacji-w-magiczny-sposob/  Opisane wszystko jak co i z czym. Prawdą jest że trzeba ostrożnie zjadać te wypieki bo działanie jest opóźnione i efekty przedawkowania ciasteczek, chlebków itd. mogą być przytłaczające. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

Siema, trochę odgrzewany kotlet ale co tam może komuś się przyda XD, ja się bawiłem abv jakieś dwa razy i niedługo zamierzam znowu tylko jeszcze zbieram trochę.

Robiłem masełko z tego przepisu:  i wyszło zupełnie spoko, ciastka zaś robiłem z tego takie:

tylko ja używam więcej czekolady, jeśli chodzi o moc to wiadomo zależy ile zjesz, mi np. wystarczy 1-1,5 ciastka na 4 godziny haju, tyle że jaram prawie codziennie z kilkudniowymi przerwami raz na jakiś czas, mojej ukochanej natomiast wystarczy 3/4 takiego ciastka, bo jak zjadła całe to się cuda działy xD 

Także abc moim zdaniem warto kolekcjonować :hemp_cook:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 17.11.2020 o 16:45, Alnisk napisał:

Siema, ja się bawiłem abv jakieś dwa razy i niedługo zamierzam znowu tylko jeszcze zbieram trochę.

Robiłem masełko z tego przepisu:  i wyszło zupełnie spoko, ciastka zaś robiłem z tego takie:

tylko ja używam więcej czekolady, jeśli chodzi o moc to wiadomo zależy ile zjesz, mi np. wystarczy 1-1,5 ciastka na 4 godziny haju, tyle że jaram prawie codziennie z kilkudniowymi przerwami raz na jakiś czas, mojej ukochanej natomiast wystarczy 3/4 takiego ciastka, bo jak zjadła całe to się cuda działy xD 

Także abc moim zdaniem warto kolekcjonować :hemp_cook:

Aha a vaporizer jakiego używałem to fenix mini palone na różnych temperaturach ale zazwyczaj dopalane na maksie. Teraz używam boundles cfx i wychodzi ciemniejszy ten susz więc zobaczymy co z tego będzie ^^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+