Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

"Already vaped bud" czy ktos testowal?

vitecky

Recommended Posts

• 1 year later...

Siema, trochę odgrzewany kotlet ale co tam może komuś się przyda XD, ja się bawiłem abv jakieś dwa razy i niedługo zamierzam znowu tylko jeszcze zbieram trochę.

Robiłem masełko z tego przepisu:  i wyszło zupełnie spoko, ciastka zaś robiłem z tego takie:

tylko ja używam więcej czekolady, jeśli chodzi o moc to wiadomo zależy ile zjesz, mi np. wystarczy 1-1,5 ciastka na 4 godziny haju, tyle że jaram prawie codziennie z kilkudniowymi przerwami raz na jakiś czas, mojej ukochanej natomiast wystarczy 3/4 takiego ciastka, bo jak zjadła całe to się cuda działy xD 

Także abc moim zdaniem warto kolekcjonować :hemp_cook:

W dniu 17.11.2020 o 16:45, Alnisk napisał:

Siema, ja się bawiłem abv jakieś dwa razy i niedługo zamierzam znowu tylko jeszcze zbieram trochę.

Robiłem masełko z tego przepisu:  i wyszło zupełnie spoko, ciastka zaś robiłem z tego takie:

tylko ja używam więcej czekolady, jeśli chodzi o moc to wiadomo zależy ile zjesz, mi np. wystarczy 1-1,5 ciastka na 4 godziny haju, tyle że jaram prawie codziennie z kilkudniowymi przerwami raz na jakiś czas, mojej ukochanej natomiast wystarczy 3/4 takiego ciastka, bo jak zjadła całe to się cuda działy xD 

Także abc moim zdaniem warto kolekcjonować :hemp_cook:

Aha a vaporizer jakiego używałem to fenix mini palone na różnych temperaturach ale zazwyczaj dopalane na maksie. Teraz używam boundles cfx i wychodzi ciemniejszy ten susz więc zobaczymy co z tego będzie ^^

• Pablo locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+