Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jack herer


Marcin_gd1

Recommended Posts

Witam wszystkich moje nasionko to jack herer automat ma już 4 dni w tej chwili jest w szafie razem z wentylatorem i lampą typu grow 50w od Chińczyka chciałbym aby trochę pod rosła i przenieść ją do mojego boxa w którym czeka cfl 150 w boks o wymiarach 40 x 40 zobaczyłem że w mojej roslince delikatnie wysychają końcówki listków Co może być przyczyną podlewam co dwa-trzy dni delikatne Woda ma odpowiednie pH

sketch-1566059285346.png

1566060421688417212533117562018.jpg

sketch-1566060769087.png

Edytowane przez Marcin_gd1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

siema...troche slabe zdjecia...malo widac,info tez niewiel😅 'delikatnie' tzn. ile mniejwiwcej u ciebie to jest?... przyczyną wiele moze być .. u tak mlodej siewki obstawiam za duzo wilgoci W ziemi tzn. lejesz wode zaczesto/za duzo a keramzyt zapobiega parowwniu jej.

Ale to moja opinia....

 #sprawdz ph wody (kranowy zazwyczaj maja ok.7 ph i czy odparowałes chlor?)     #podlewaj co 3-4 dni..nie co 2    #sciagnij ten keramzyt,ziemia trzyma wilgoć+ lanie wody co 2 dni to duzo za duzo wilgoci w ziemi dla siewki..     #ziemia jak ubita tez sprawia ze koncowki lisci schną. #keramzyt ogrodniczy czy po znajomosci od ziomeczka bo mowil ze ma..budowlany trzeba wyparzyć dobrze wrzatkiem.Ew.wymien ziemie..po przesadzeniu zamiast lac wode.. zros ja spryskiwaczem, zrezygnuj z keramzytu na wierzchu dopuki nie będzie duza.

                   

Edytowane przez zgREDex
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

ok rozumiem zrobię tak tylko że teraz to mi wszystko padło i jak na złość walcze z kiełkowaniem i cos nie idzie mi to nie wiem dlaczego 

próbowałem moczenie w wodzie 24 godziny i potem chusteczki to w chusteczkach leżą po 4 dni i nic nie wychodzi 

może ktoś mi podpowiedzieć jak efektywnie wykielkowac?? pozdrawiam 😁 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W takim razie temat do archiwum...

Może złą wodę stosujesz do kiełkowania ? Użyj jakiejś mineralnej niegazowanej. 

Może chusteczki czymś namaczane ? Nie wrzucaj na chusteczki tylko po 24h w wodzie od razu do podłoża.

Jakie podłoże ? Bo widzę że napchałeś keramzytu który zmienia pH jeżeli go nie wypłuczesz... Użyj samej gleby typu "light mix" jakiejś markowej z growshopu.

Może lipa nasiona ? Jest wiele możliwości spierdolenia 🙂 

tutaj masz jak kiełkować:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+