Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pytanko o uprawę na balkonie :)


Cheyenesku

Recommended Posts

Siemka,

niedlugo mam zamiar zasiać sobie 3 krzaczki automaty na balkonie (balkon jest od strony południowej więc mnóstwo zajebistego słońca przez cały dzień). Dbać o kiełkowanie ziarenka umiem, ale niestety roślinka moja pierwsza padła z paluchow młodszego brata, teraz mieszkam sam i pracuje w domu. Obczajalem sobie już Grow 101 ale jest pare rzeczy o które chciałem was zapytać:

1) jaką polecilibyscie glebę i pokarm dla roślinki i kiedy i w jakich dawkach karmić (w fazie wegetatywnej i kwitnienia) 

2) czy opłaca się dać kremazyt do doniczek

3) 20l doniczki będą ok? ile podlewać (nie czaję tych zasranych galonów ? ) 

4) czy jest sens trymować automaty? Jeśli tak to od kiedy, do kiedy i jak? (Nawet z moim angielskim nie kminie ?)

5) jakie polecalibyscie nasionka dla amatora na pierwszy raz? W sensie, ze nie chcę zaczynać od drogich nasion. Chciałbym zasiać dwie sativki i jedną indicę ?

dzięki z góry i z buszkiem ludziska ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1) Gold label special mix - nadaje się do siewek, świetna ziemia na weg nie potrzebujesz nawozów... wystarczyłoby dokupić coś na flo... polecam zestaw hesi... brak problemów z przenawożeniem czy niedoborami 

2) Nie.

3) Dla automatów będzie to świetna doniczka, pewnie wystarczyłaby mniejsza, ale jak masz możliwość sadziłbym w 20 ?

4) Tak jest sens trymować automaty... jak już są dojrzałe, zaraz po ścięciu i chwilkę przed suszeniem :rasta2: [Jeżeli chodziło ci o trenowanie to ja wybrałbym jakieś niskie odmiany i puścił wolno...]

5) Myślę że auto mazar mógłby ci się spodobać, ale najlepiej poszukaj czegoś dla siebie... tyle odmian, tyle smaków! :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

28 minut temu, Pomidorek napisał:

1) Gold label special mix - nadaje się do siewek, świetna ziemia na weg nie potrzebujesz nawozów... wystarczyłoby dokupić coś na flo... polecam zestaw hesi... brak problemów z przenawożeniem czy niedoborami 

2) Nie.

3) Dla automatów będzie to świetna doniczka, pewnie wystarczyłaby mniejsza, ale jak masz możliwość sadziłbym w 20 ?

4) Tak jest sens trymować automaty... jak już są dojrzałe, zaraz po ścięciu i chwilkę przed suszeniem :rasta2: [Jeżeli chodziło ci o trenowanie to ja wybrałbym jakieś niskie odmiany i puścił wolno...]

5) Myślę że auto mazar mógłby ci się spodobać, ale najlepiej poszukaj czegoś dla siebie... tyle odmian, tyle smaków! ?

Ok, dzięki wielkie ? więc ostatnie pytanie - jaką ilością wody podlewać każdą doniczkę? Widziałem różne opinie poza tym w galonach ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja rok temu na parapecie mialem w 10 L doniczce auto bluenberry ktora podlewalem z samiutkiego rana 2 l wody ewentualnie z biobloom'em a wieczorem jakbym jej nie podlewal 

2 l dziennie pzerabiala , jak bd mial to na balkonie toprzed podlaniem radze, podnies donice  podlej (20 l) z 2 litrami wody a pozniej sugeruj sie waga doncy

 

nie musisz jej wazyc choc jak masz laziekowa wage to mozesz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+