Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Suszenie


wolako77

Recommended Posts

Witam.

Planuje teraz w maju zasadzić z 3 krzaczki - raz jakąś indice i dwa razy sative, generalnie wszystko wiem co i jak tylko jest jeden mały problem.

Mianowicie całe to nieszczęsne suszenie, w domu na pewno tego suszyć nie będę, więc myślałem i myślałem. Dla wielu to może być dziwne ale wymyśliłem takie sposoby: 1. Powiesić je gdzieś pod schodami do klatki np. albo pod małym mostkiem na granicy miasta (tylko, że pod mostkiem jak wiadomo przepływa rzeczka i zastanawiam sie czy to mialoby jakiś wplyw na wilgotność i tym samym pleśń), ew. kupić ten caly namiot growboxowy, powiesić tam topy ale nic nie przypinać żadnych filtrów itd. zamknąć je w tym boxie, zostawić może jakieś dziurki otwarte albo zrobić je po prostu i w tym boxie dać to np. na dach bloku/domu. Proszę pomóżcie, tylko nie mówcie mi swoich sposób a odnieście sie do moich i powiedzcie co o nich sądzicie lub nawet lepiej jak je ulepszycie jakimiś uwagami czy coś. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Najpierw posadz. Jak już chociaż zacznie kwitnąć to wtedy myśl o suszeniu. Suszenie na zewnątrz? Czysta głupota bo nie masz kontroli nad warunkami, jednego dnia za zimno drugiego za ciepło trzeciego za mokro czwartego za sucho, w dodatku wachanie temp i wilgotnosci miedzy dniem i noca itp. Chyba że chcesz siano palić a nie ziolko, a jak sie boisz suszyć w domu przy wentylatorze i filtrze gdzie zapachu by nie bylo a i stale warunki i masz kontrole nad nimi to zostaw to bo zawału dostaniesz jak będziesz na spota/y chodził Jak tylko ktoś cię będzie minął czy coś ? Krotko mowiac. Twój "wymysl" można wziąć i jebnac do kosza z nieuzytecznymi. Dobre suszenie to jeden z 3 czynnikow do uzyskania zajebistego zioła, a jeśli tego nie możesz albo nie chcesz czy coś zapewnić im w miarę ok to jedynie co to możesz sobie posadzić tak bo posadzić ze świadomością ze jeśli cokolwiek zapalisz po takim czymś to będzie to syf w smaku porównywalny do tego od większości tych wszystkich "dealerow" a nawet gorszy. O ile by cokolwiek z tego wgl wyszło ;] 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+