Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zestaw czy ....


Seet men

Recommended Posts

Po pierwsze nie mieszkamy w Polsce a w UK i tu nawet jakby policja nas złapała z 6 roślinami to sprawa kończy się mandatem. W okolicy w co drugim domu ktoś ma zioło. Rano jak wracałam z pracy zamiast zapachu morskich fal, czułam zapach Cheese'a  ?.

Sąsiad zza ściany dealer ?

Namioty słychać, planujemy w najbliższym czasie wymianę sprzętu na nowszy, więc na pewno kupimy też wentylator a że technika idzie do przodu to będzie cichszy niż ten co teraz mamy.

Ż zapachem sobie radzimy, wylot mamy podłączony do komina ?

Jeśli mogę poradzić, to nie oszczędzaj na nawozach, pestkach i ziemi. Dasz poznasz, nie dasz też poznasz ?Jeśli pójdziesz w biobizz, to poczytaj sobie relacje ludzi co już z nich korzystają. Większość z nich powie ci, że musisz lać wyższe dawki, niż te co poleca producent. To wartość wyjściową a każda odmiana ma inne wymagania żywieniowe. Tak samo jeśli zdecydujesz się na dodatkowe co2, wtedy roślina potrzebuje więcej jedzenia i światła. 

nie ma gotowej recepty ile nawozów, ile światła itd. Każda roślina jest inna, każde warunki w boxie są inne. Obserwuj rośliny i traktuj je indywidualnie i z miłością:)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zdjęcie zrobione w sąsiedniej miejscowości ?

zgadnij dlaczego ten dach tak wygląda 

haarlem2_3194129b.jpg

Tu nikt się nie kryje z jointem. 

A w Czechach... odwiedziłam w zeszłe lato znajoma w Czechach, powinieneś widzieć jej outdory.

Edytowane przez Triskele
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+