Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Hps 400w problem


Wiaderko321

Recommended Posts

Siema, mam takie pytanko. Wystartowałem z pierwszym projektem i może nie do końca wiem jak to ma być. Mianowicie chodzi o lampe hps 400w, może bardziej o zasilacz. Na początku było lekkie buczenie, brzęczenie. Ale z dnia na dzień jest coraz głośniejsze. Poczytałem trochę o tym i różnie ludzie piszą, jedni, ze nie powinno czegoś takiego być inni, ze będzie zawsze. Tylko, ze to jest już na takim poziomie głośności, ze mam obawy, ze sąsiedzi za ściana już to słyszą, a o dźwięku w pomieszczeniu nawet nie wspominam, jednym słowem tragedia. Wiec o co chodzi? Z góry dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Więc nie powinien buczeć, a na pewno nie aż tak. Hmmm sprawdził bym jeszcze, czy wszystko jest dobrze podłączone i dokręcone, łącznie z żarówką, odpalił lampę bezpośrednio z gniazdka, nie z listwy razem z innym sprzętem. Kable pewnie dobrze podłączone, skoro świeci. Masz możliwość sprawdzenia balastu z inną żarówką? chociaż żarówka też pewnie nowa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Film nie działa. 

Jeżeli zasilacz magnetyczny zaczyna coraz głośniej buczeć to faktycznie może się kończyć, a jeżeli jest nowy to jak najszybciej z nim na reklamację. 

Przeważnie magnetyczne wytrzymują na spoko kilka upraw. 

Oraz sprawdzenie czy jest na pewno wszystko dobrze podłączone.

 

Pytanie jeszcze czy żarówka jest odpowiednia do mocy zasilacza. Sprawdź moc żarówki na samej żarówce, zawsze może dojść do pomyłki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+