Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl
Sign in to follow this  
PolskiHERO

Legalizacja ! I co później ?

Recommended Posts

Witam wszystkich czytelników forum, jeżeli tu zajrzeliście w ten temat to zapewne głowicie się co ten HERO odpinkala ? Pozwoliłem sobie dodać ten temat choć nie wiem czy mogę .. @Vito przepraszam jeżeli złamałem jakiś regulamin pisząc to .

Tak więc może przejdę do tematu. W Polsce jak wiadomo w ostatnich latach jest w końcu głośno o konopiach , 2017 był rokiem który zezwolił na medyczna marihuane lecz nie jej nabycie , dziś ? dziś w Polsce możecie kupić na różnych sklepach internetowych susz CBD z konopi siewnej . Patrzac na te wydarzenia można wywnioskować że komuchy jednak ida z nurtem czasu i może powinniśmy szykować się na coś więcej niż tylko konopie lecznicze ? Może właśnie to czas dla LEGALIZACJI rekreacyjnego palenia :D .  I co po takiej legalizacji gdy będzie można na lajcie sobie palić na ulicach ? oczywiście forum zapewne przestanie być ''anonimowe'' i zapewne sporo osób stad będzie chciało się spotkać w realu gdy już nie będzie trzeba się kitrać :D . Ja na to liczę i jestem pełen optymizmu :D . Jest jeszcze jedna kwestia która chciałbym poruszyć , mianowicie problemy z uprawa . Gdyby zdarzyło się że w Polsce na serio będzie mozna śmigać na legalu to zapewne masa osób z PL będzie się decydować na własne uprawy do celów komercyjnych ... Tak więc z tym także przyjdzie napływ na prawdę dużej ilości osób na nasze forum z racji iż niema zbyt dużo stron po Polsku które tak jak to zajmuja się uprawa konopi  tak więc będziemy pewnie mogli liczyć na obszerniejsza wiedze wsrod społeczeństwa co do konopi tak więc sami będziemy może korzystac z pomocy ''fachowców'' a oni z naszych . Czyli jednym słowem nasze forum jestem pewien na prawie 100% stanie się gigantem , co idzię za tym ? za pewne rekrutacja na członkostwo w ekipie forum , czyli rekrutacja na moderatorów itp.

 

   Jakiego jesteście zdania na temat naszego forum ? . Czy ktoś będzie się na LEGALU chciał spotkać i pogadać ? i jakie jest wasze zdanie w sprawie legalizacji w PL ?  czekam na komentarze :D pozdrawiam !

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, temat jak najbardziej na miejscu :) 

Także proponuje chodźmy drogą Hiszpanii. Kluby konopne, uprawa na własny do 5 roślin w tym że nikt nie może tego widzieć i nie może mu przeszkadzać, (oczywiście co region może się to różnić, ale to inny kraj i inaczej ludzie do tego podchodzą). Uprawy komercyjne też do przejścia. Niby zakaz jest palenia na ulicy ale sam często palę i jeszcze mandatu nie dostałem. Nawet na lotnisku gwardia po kontroli samochodu oddała materiał, młynek i wpuściła na lotnisko :) Normalny kraj.

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narazie o tym można pomażyć ue ma plan 10 roczny na wprowadzenie mj rekreacyjnej za 10 lat to nie wiadomo co będzie 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skumajcie co jest w stanach,kanadzie czy holandii , dla nas bylo by fajnie hodowac3,5 krzakow , nie kitrac sie z paleniem ,hodowla.

niby kaczuch chce sciagac podatki a,ale looknijcie jakby zalegalizowali co za tym idzie opodatkowali ??

MIeli by kase z podatkow,my pieprzyli wsio , hodowali 

A kasa z trawki dla Panstwa tez by byla niezla 

 

https://www.forbes.pl/biznes/rynek-marihuany-i-jego-czolowi-gracze/ry9sk4f

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+