Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com panpestka.pl growbox.pl
Sign in to follow this  
robospain

Nalewka na bazie Absyntu

Recommended Posts

Mam w planach lada chwila zrobić nalewkę dla celów zdrowotnych z użyciem Absyntu 70% oraz kwiatów odmiany Sin Tra Bajo (THC około 15%, CBD ponad 20%).
Stosunek 1gr na każde 10ml.
Znam podstawowe zasady produkcji nalewek jednak mam parę pytań.
- Czy nie będzie problemu gdy zastosuje się trunek 70%? Zazwyczaj w poradnikach mowa jest o minimum 90%.
- Czy jest to odpowiednia odmiana by uzyskać w miarę mocny produkt?
- Czy ktoś miał doświadczenie z nalewkami na bazie Absyntu? Głównie chodzi o jakość i smak takiego mixu.
- Czy w finalnym produkcie umieszczenie dodatkowo całego topa (po dekarboksylacji ) w butelce wzmocni efekt?

Ogólnie samo połączenie Absyntu z THC i pochodnymi może wywołać bardzo fajny efekt. Mam zamiar go stosować w formie kropelek doustnie lub np. jako dodatek do drinków czy kawy.
Cały proces produkcji oczywiście mam zamiar opisać w tym temacie.

Więc jak? Piołun z cannabis powinno chyba być cudownym połączeniem. :)

- Czy nie będzie problemu gdy zastosuje się trunek 70%? Zazwyczaj w poradnikach mowa jest o minimum 90%.

Tak, ale przy 70% też się uda, nawet można zrobić przy niższych typu wódka, ale potrzeba wtedy leżakować dłużej, taką nalewkę można tez uzyc jako składnik do kosmetyków konopnych.

Czy jest to odpowiednia odmiana by uzyskać w miarę mocny produkt?

Każda odmiana da efekt, ta jest ciekawa bo ma duże stężenie CBD, ciekawe jak bedzie działać, podejrzewam że bardzo odprężająco.

Czy w finalnym produkcie umieszczenie dodatkowo całego topa (po dekarboksylacji ) w butelce wzmocni efekt?

Tak, i wizualnie i organoleptycznie będzie ona mocniejsza, przed użyciem tego topa warto dobrze wtrząchnąć, bedzie mieć zapach tarpanów zawartych w tej odmiance.

Dodatkowo od siebie, każda nalewkę należy chronić przed światłem i wysokimi temperaturami, dlatego piwniczka lub szafeczka.

co do herbat i kropelek super pomysł :) 

• Thanks 1

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.. Więc jak tylko ruszę z produkcją przedstawię tu cały proces i wynik..