Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zaczynamy od ZERA


francus353

Recommended Posts

Siemano wszystkim, a więc tak nowa miejscówka i czegoś mi brakuje w pokoju ?. Są plany na wystartowanie z nowym projektem ale tamtego boxa niemam przy sobie, mam do wykorzystania szafe wymiary to 60x80x100 w czym te h zawsze mogę podnieść lub obniżyć, chce takiego mini boxa 1 roślinka max 2, ale raczej myślę nad jedną. Co polecicie na taką pojemność szafki, jakiego materiału użyć do budowy, tzn czym ściany wyłożyć, jaka wentylację no i najważniejsze to jakie słoneczko??? 

Aaa i jeszcze jedno, znalazłem w bace od dealera 2 nasionka, nw czy to oudor czy indor wgl nw nic o tej bace. A więc moje pytanie brzmi - niezależnie czy to outdoor czy indor można posadzić to w namiocie? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przeniesiemy chyba twoj temat do odpowiediego dzialu a jak zbudujesz i bedzie start to drugi zalozysz w dziale indoor.      Box 60-80-100 to spokojnie na 5-6 plantow    na 2 rosliny to 40-50-100 z wegiem 30 dniowym . Poszukaj gdzies na necie szafy na sprzedasz u siebie w miescie  i bedziesz mial gotowca , kamuflasz 1wsza klasa .  Po co budowac cos co sie w oczy rzuca . Ja moja nowa szafe z ikei kupie za 35 euro i sam przerobie , nic nie musze malowac czy folii kupowac . Te od deala ziarna zapomnij , herma murowana . Skup sie na Swiatlo, podloze , pestki. 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli niska genetyka to skunk jest niską, northern lighty też w miarę niskie i szybkie. Światło wiadomo, jak najmocniejsze,  do małych projektów idealnie spisują się nowej generacji ledy które świecą barwą naturalną (słońca) a nie burdelową (fiolet) :) np. Cree, ja sam planuje zrobić stelaż z kilkoma takimi: https://www.hemp.pl/produkt/led-naked-cob-120w

Wentylacja to na koniec, jak już będzie wybrany namiot/box i rodzaj oświetlenia. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+