Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
thc-thc.com seedstockers.com ganjafarmer.com.pl

Recommended Posts

Witam! Dziś przyczaiłem jakieś małe robaczki na lisciach :( po wejsciu na forum okazało sie ze to wciornastki 😕 I teraz pytanko czy Canna cure 0,75L wystarczy na zwalczenie ich? Mam 3 roślinki około 1m każda (niestety nie mam narazie możlwości zrobienia zdjęć). 

Drugie pytanie: 

Czy na faze kwitnienia aż do końca wystarczy lać sam PK 13/14 Pelagronu? Czy warto jeszcze coś zakupić? 

pk to booster, przydała by się jakaś podstawa, bloom jakiś :)  No jak użyjesz, to się przekonasz :D 

Posted (edited)

Plagron Terra Bloom plus to co masz bedzie super wspolgrac.

A wciornastki to o tak roslina wyglada

Zdjecia pod hps

Honeyview_IMG_1418.png.5bae4cea4a863edb5a135c8d01e9d80c.pngHoneyview_IMG_1417.png.a663f64939a04a03c9e1d0b6ea96e9a8.png

Edited by Pasjonista

Posted (edited)

@Pasjonista Dokładnie to tak to wygląda 😕 No cóż, zakupuje CANNACURE i walcze. Terra Bloom podawać razem z PK? 

i jak walczyć z wciornastkami? Spryskiwać raz na tydzien cannacure i tak aż do końca? Boje sie o pleśń :( Czytałem o jakiś lepach na forum, takie zwykłe lepy na muchy wystarczą? 

Edited by geniopl

Posted (edited)

Ja to rzadko jakis oprysk stosuje zazwyczaj koncze uprawe wczesniej , ta z tymi wciornastkami tez w bodajrze 35 dniu flo skonczylem . Poczytaj w opisach canny co i jak. A terra bloom to daje sie od poczatku kwitnienia a PK to tez jak Plagron podaje, ja zamiast tego PK dawalem Green Sensation tez od Plagron

Edited by Pasjonista

Witam! Udało mi się pozbyć wciornastek! Darowałem sobie cannacure zakupiłem koncentrat owadobójczy SPRUZIT.P.F 100ml za jakies 70zł co starczy na 10L oprysku. Raz opryskałem bardzo dokładnie i po problemie :) do tego zakupiłem lepy dekoracyjne z brossa i okleiłem wewnętrzą strone doniczki :) dlaczego dekoracyjny? Bo jest na nim dużo niebieskiego koloru co podobno wabi wciornastki. Pisze o tym bo może ktoś będzie miał podobny problem i nie będzie musiał wcześniej kończyć uprawy :) Dodam że koncentrat w ogóle nie śmierdzi, maske i rękawiczki możemy sobie darować.Pozdrawiam!

no i elegancko, dobrze wiedzieć że środek działa, napisz czy ma jakiś okres karencji ?