Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wyprawa w czechy po towar


VIELMAN

Recommended Posts

czesc !

czy znalazlby sie ktos kto by mi powiedzial mniej wiecej, jak wyglada teraz sprawa...

jako iz mam godzinke autem do czech, zamierzam sie wybrac ze znajomymi i zakupic co nie co.. ponoc duzo latwiej.. 

chcialbym sie dowiedziec jak to teraz wyglada, jest szansa jechac, zakupic i wrocic? wiadomo z czym hehehe, niestety dobry znajomy który zawsze miał krzaczka, spierdolił do lepszego kraju gdzie moze smialo z pakietem smigac przy komendzie hehe

jak to wyglada na granicy? da rade cos przewiez czy oblepione psami kontrole? wiecie o co chodzi.. jakies 4lata temu wrocilem do polszy z uncja ale.. jak to teraz jest? warto?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oficjalnie odradzam przemyt i na jego temat nic więcej się nie wypowiem.

Co do Czech, ogólnie handel nie jest legalny więc jak tak z buta to chyba tylko na głównych deptakach w dużych miastach od czarnoskórych dżentelmenów. Jest w Ostravie taka ulica Stodolni, ale byłem tam kilka lat temu więc...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Panowie niestety w Polsce muszą ludzie sie zbuntować. Wyjść na ulice . Prawda jest taka , że jeżeli wóde sprzedają , po której jesteś bardziej odurzony niż po LSD to ci rekreacyjni palacze , czy vapopalacze są prześladowani. 

Czesi dopieli swego ,inne kraje też (Hiszpania, Holandia czy nawet Urugwaj) a w Polsce kary większe jak za sekty jakieś!!!!! 

Prawda jest taka że jak masz normalne znajomości w Czechach to dobry materiał z domowej uprawy chodzi po 3 Euro . Tyle w temacie

A z tym przewozeniem to daj sobie spokoj , nie wiem ale kary wieksze jak za uprawe ???

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...
W dniu 13.08.2018 o 17:16, Pasjonista napisał:

 

"Prawda jest taka że jak masz normalne znajomości w Czechach to dobry materiał z domowej uprawy chodzi po 3 Euro . Tyle w temacie" Za konkretny sort trzeba zapłacić 200koron - 33pln. Za słabe zioło wychodowane przez osoby z małym pojęciem kosztują od 10zl w górę 60-100 koron. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+