Skocz do zawartości
thc-thc

grower

pomoc w złożeniu growboxa


trysek

Recommended Posts

Siemanko

planuje zakup namiotu, niebawem będę w PL także mogę sprowadzić sobie wszystko z PL( zawsze taniej :p) 

planuje boxa 50x50 wys nie wiem jaki będzie taki będzie;)

proszę o pomoc w skompletowaniu filtr, wentylator, myślałem o olx. przypał mi nie grozi bo i tak wywioze to wszystko zagranicę. lampkę mogę zrobić sam, lutować potrafię ale musiałby mi ktoś pomóc w dobrze zasilacza i led cree, wcześniej trochę bawiłem się z diodami epistaar 1w 

najlepiej prosiłbym o linki 

nie wiem co jeszcze napisać...

jestem typem człowieka co jeżeli może zaoszczędzić na tym to to robi, lampkę chciałbym sam zbudować.

box będzie stał w rupieciarni także z temperatura poza boxem nie powinno być problemów.

Edytowane przez trysek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gotowe to przeważnie 40x40, albo 60x60 :) 

np. tutaj robią na zamówienie: http://www.nicegrowbox.pl/informacje/o-nas.html

Możesz sobie ustalić wymiary i inne rzeczy jakie chcesz. Lepiej biały :) 

Albo poszukaj gotowca białego skoro takie portale to nie problem :) 

Nie wiem co ci doradzić, pierwsze trzeba ustalić jaki box, a później do niego cała reszta. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bierz 60x60, fajnie jakby mial biale sciany wewnatrz, ale jak w Polsce robisz zakupy to z pewnoscia znajdziesz. Ja zazdroszcze osobom ktore moga robic zakupy w PL. Strony wygladaja profesjonalnie, duza konkurencja - walka o klienta - lepsze ceny, seed banki pelne nasion, etc.

Wentylator jesli zalozymy ze wymiary boxa to 60x60x160, to potrzebujesz okolo 170 m3. Jaka temperatura jest w rupieciarni? Czy zmienia sie ona w ciagu roku? 

Filtr kupujesz ciutke mniej m3 niz wentylator.

Na koniec dodam ze nie jestem ekspertem, moje typy to bardziej wiedza forum niz z praktyki.

Pozdrawiam serdecznie i zycze sukcesu 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam

co myślicie o takim zestawie ? 

lampę zrobię sam dla kobiety;)

Growbox Monster Garden 60x60x150 cm
WEN.EURO 1 100/100 | WENTYLATOR KANAŁOWY EURO 1 fi 100/100mm 100m3/h
Cyfrowa stacja pogodowa z pomiarem wilgotności powietrza |
 Doniczka/ kontener elastyczny |
DO-OKR.PODSTAWKA FI 25cm | PODSTAWKA OKRĄGŁA fi:25cm |
O-PROHANGER 68KG | WIESZAKI DO LAMP Z REGULOWANĄ WYSOKOŚCIĄ UDŹWIG 68kg Rope Ratchet LIGHTHANGER PROHANGERKLP. 2szt | 
W.KLIPS FAN CORNWALL E. | WENTYLATOR Z KLIPSEM CORNWALL ELECTRONICS 230V 15W DWU BIEGOWY fi 19cm h 35cm

coś jeszcze? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

box 60x60 wys nie ma znaczenia dla mnie może być 150 może być 170

lampkę sam zrobię coś od kolegów z wschodu tak na początek.

fundusze hmm... jak się da to tanio ale zeby było w miarę dobre,  na kilka lat mysle że przynajmniej 3 latka by pociągło

ogółem potrzebuje

namiot, wentylator, filtr,doniczki, nawozy, resztę znajdę w rupieciach tak mi się wydaje 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+