Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Budowa panelu led-da rade?


Pomidorek

Recommended Posts

Planuje zrobić boxa 150x50x135cm i do tego panel led oparty na tych ledach z aliexpresu KLIK. Podobno te ledy full spectrum nadają się i na całą długość życia rośliny... no właśnie nie mogę zrozumieć jak one świecą i jak działają pomimo przeczytania paru poradników... dla mnie światło to światło, ale do rzeczy... wstawię schemat który udało mi się jakoś nabazgrać, mam nadzieje że czytelny. Kupię 10 tych 50w ledów i na radiatorze będą po 3 albo 2 sztuki. Radiator od góry będzie chłodzony wentylatorkiem od komputera, a radiatory zamocowane na aluminiowych stelażach. Te ledy podłącza się z tego co zrozumiałem bezpośrednio pod gniazdko, więc nie będzie problemu, a do wiatraczków będzie trzeba jakiś zasilacz dokupić... Jak myślicie dadzą rade te ledy do tego boxa? Dawać po 2 czy 3 na radiator? I niech mi ktoś wytłumaczy jak działa to full spectrum tak łopatologicznie :D Jakby mi się coś przypomniało to będę dopisywał :puff:

 

Edytowane przez Pomidorek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+