Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
hesi.nl grasspower.nl

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

thc_guard

Przechylone sadzonki i kilka pytań

Recommended Posts

Witam,

dzisiaj będąc na spocie zauważyłem, że sadzonki wielkości wyższej koniczyny są przechylone. W sensie mają obudowe bo narazie posadzone są w kubkach i okryte wycinkami z dużych plastikowych butli i są wysokości takiej, że już opierają się na wycinkach na górnej krawędzi a butelki po pepsi tym dużym 5l i z tego co patrzyłem to chyba normalne, lecz mam pomysł żeby przywiązać je do patyczków od szaszłyków i żeby je podnieśc do góry, lekko nitką i zostawić. Może są przelane, lecz przychodzę co 4 dni podlać dzisiaj tez podlałem dosyć syto, więc czy dobrym pomysłem będzie przywiązanie je do patyczków i zostawienie na 4-5 dni bez podlewania? Czy przesadzić z kubeczków plastikowych już do normalnych donic czy lepszym pomysłem będzie wykopanie dołkow 10l w pokrzywach i przesadzeniem ich po upływie tygodnia? Ziemia do roślin balkonowych (uniwersalna), perlit i nawozy z biohmusa. Odmiany 5x money maker, 5x outdoor critical, 5x northern passion 2.0, auto mazar 2x, 2x lsd, og kush.

pozdrawiam.

Bez foto to wróżenie z fusów. Temat zamykam i do archiwum.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+