Skocz do zawartości
thc-thc

grower

NFT-System nadmiar – przenawożenie ?


endru

Recommended Posts

2 godziny temu, Pasjonista napisał:

Słabo wyglądająna jak na system jaki masz, jakbyś założył growloga to topy byłyby dwa razy większe ?Masz problem z temperaturą

 

Z temperaturą wody czy w boksie?

Problem był z niedoborem magnezu, który pojawia się w 4-6 tygodniu wegetacji. Jak na pierwszy raz tym systemem jestem zadowolony .

Czytałem, że Canna ma za mało magnezu dlatego przy hydro występują takie problemy. Wiesz coś o tym?

Edytowane przez endru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak prowadzisz fotorelacje (growlog) to jest innym growerom łatwiej jakiś bład uchwycić bo jest więcej zdjęć i co tydzień robi sie aktualizacje z opisem co lejesz, zdjecia itd. 

Teraz zadajesz pytanie, które wymaga podpowiedzi opisowych z twojej strony. Jak  jest fotorelacja to jest dla innych łatwiej Ci coś podpowiedzieć. A tak to teraz musiałbym ( może i nie bo wiem) zadać Ci pare pytań o uprawe przez ostatni miesiąc by móc Ci poprawnie odpowiedzieć. Ty chcesz mieć dobry plon i bezproblemową uprawe Ja szybkie dojście do zdjęć i opisów z wcześniejszych tygodni upraw ...

 

... by nie tracąc mojego czasu i z dobrej woli dorzucić trzy grosze z wiedzy , którą przez lata zdobywałem. Przy okazji człowiek dalej sie czegoś uczy i grower , growerowi przekazuje pozytywną energie ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Modyfikacje zawsze na plus.

Jedynie co ja nie widze , ale przypuszczam że masz hpsa ktory daje duzo ciepla i duży , mocny wiatrak mieszający , który dmucha po całych roślinach tym ciepłym powietrzem i tworzy sie fala ciepła powodujaca różnego rodzaju " skutki uboczne" 

Dokup sobie duzy namiot , postaw w pomieszczeniu gdzie teraz uprawiasz ,  do tego Sun System AC/ DE Hps.  Wszystko w temacie , rekordy przyjda same 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+