Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Oswietlenie do boxa prosze o pomoc


JoePlant

Recommended Posts

Witam jestem nowy i chciałbym się poradzic bardziej zaawansowanym w tym fachu. Mam zamiar rozpoczac pierwsza swoja uprawę, stworzyłem  boxa z plyty osb o wymiarach 50x55x110 i teraz nasuwa się moje pytanie czy panel led ledison cob 150w taki jak w linku https://ledison.com.pl/pl/p/Mocny-Halogen-Naswietlacz-LED-150W-COB-4000K/234 bedzie w stanie uciagnac 3 roslinki w fazie feg jak i na flo w boxie o wyzej podanych wymiarach dodam ze beda to automaty od Dutch Passion odmiana think different. Ponizej zdjecie boxa oswietlenie które tam siedzi na ten moment to 2x 20w i 24w cfl 2700k i 6500k oraz 2 chińskie zarowki led niby 28w i zarowka led 5w nic specialnego dlatego rozważam zakupic wyzej wymieniony panel ze wzgledu na ograniczone fundusze. Bede bardzo wdzieczny za pomoc 

15208938580661448131796.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj. Led podany przez Cb powinien dac radr na ta powierzchnie tylko problrm lezy w wysokosci. Przewaznie panele na Cobach musza wisiec duzo wyzej od roslin, a u Ciebie jest kiepsko z wysokoscia. Musisz sie zastanowic, czy to na pewno dobry pomysl. 

Automaty od DP bym sobie odpuscil, jezeli chcesz dobre auto to polecam producenta Fastbuds - bardzo, bardzo dobre automaty. Ja jednak polecam Ci sezonowki, na takiej malej wysokosci bardzo ladnie bedziesz mogl je ukladac i 2 szt potrafia dac mega plon jak na ta powierzchnie - z automatami moze byc ciezko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moze i troche sie pospieszylem z zakupem ale ledison 150w jutro juz bedzie u mnie wiec jesli pojawi sie problem z wysokoscia bede rozważał stworzenie nowego wyższego boxa a co do nasion to juz siedzą w doniczkach wiec bede ciągnął je do konca i zobaczymy co z tego wyjdzie, mysle ze na pierwszą uprawę moga byc by podłapać troche wiedzy i doswiadczenia w temacie w karzdym badz razie roslinki pojawiły sie juz na powierzchni i czekaja na nowe słoneczko. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W takim razie po co zakladasz temat, smiecisz nam forum i zawracasz glowe, skoro i tak robisz po swojemu? Pfff

Mimo wszystko zycze powodzenia i zapraszam do zalozenia fotorelacji.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+