Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Erdbeerli - Smoke Report


Pasjonista

Recommended Posts

Smoke raport 

Odmiana o CBD 10-15%   i THC < 1%  wiecej o tej odmianie http://www.swiss-cannabis.com/product/cbd-flowers-erdbeerli

Pierwszy raz mialem do czynienia z odmiana o duzej zawartosci cbd i malej thc.    Ze wzgledu na prawie miesieczna przerwe w stosowaniu medycznej marihuany, wrocil mi problem z bolami plecow. Dzisiaj mialem cos jakby ognisko bolu pod lopatka i masci nie byly w stanie mi pomoc. Leki przeciwbolowe traktuje jak chemie i staram sie ich unikac . Dzisiejszy bol stal sie nie do wytrzymania dlatego zdecydowalem sie zasiegnac do mojej apteczki CBD.  A wiec 0,1gr waporyzator Vital podlaczony do 1.5 litrowej butelki z woda ;-) . wyszlo mi 5 konkretnych buchow.

Dzialanie bardzo rozluzniajace , bol po 5 minutach poprostu ucichl , w glowie nie mam odczuwalnej zadnej fazy poza takim Chilloutem , uczucie szczescia , ale raczej po pozbyciu sie bolu.

Rece jak pisze teraz na klawiaturze sa bardzo wyluzowane . Calosciowo to bym to opisal tak   :  spokoj wewnetrzny , brak niepokoi, bez uczucia sennosci.  

large.Honeyview_IMG_1884.jpg.398d91d7114d05ad11dc7e38a3f148c1.jpg

large.Honeyview_IMG_1883.jpg.d53e9673c562edff890678441a764628.jpg

Edytowane przez Pasjonista
zdjecia
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 @Chory Królik Tu chodzi  nam ( ja i @guanokalong )o rosliny z bardzo niskim stezeniu THC mniejszym niz 1%  (Erdbeerli ma mniejsze jak 0.3 %) 

Dla osob , ktore nie moga sporzywac thc ze wzgledu na wykonywana prace , ale chcialy by sie leczyc CBD.

edit.  CBD  pod postaciu suszu nie oleju cbd

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A gdzies to jest napisane? Widze tylko, ze szukacie roslin ktore maja wiecej cbd od thc. Poza tym dla mnie 5 % lub troche wiecej thc to prawie nic w porownaniu do normalnych odmian. 

Zawracacie du*e, czlowiek traci czas i szuka cos dla Was a pozniej nagle nie wiadomo skad mialem to wiedziec, ze chodzi Wam o cos innego czego nie napiszecie.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+