Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Słaba genetyka?Moje błędy?


Greenhsi

Recommended Posts

Witam.Mam problem,rośliny mi słabo rosną. Ta większą to speedy boom auto,wyszedl na świat 13 stycznia.Mniejsza to automazar,ujrzał światło dzienne  23 stycznia.Rosną w donicach 7 litrowych,na boczkach powycinalem małe dziurki.Rosna w ziemi Terra professional.Podlewam je gdy mają sucho,z tym że na początku przelewalem je.Mala co 2/3 dzień 250ml,większa ok 300/400 ml.Co 2 podlanie dawałem im połowę dawki Biohumusa. Box to 40x40x120.W środku wiatrak mieszający-monkey.Wlot pasywny u góry wyciągający 120m3/h Świece im cobem 100w full spectrum samorobka.Lampa wisi jakieś 60-70 cm.Swiece im 20/4.W dzień maja od 25-29 stopni,wilgotność od 30-60.Daje im dwutlenku węgla z bimbrowni

151998197076250043451.jpg

1519981717514640389138.jpg

Edytowane przez Greenhsi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok.Ta większą to speedy boom auto,wyszedl na świat 13 stycznia.Mniejsza to automazar,ujrzał światło dzienne  23 stycznia.Rosną w donicach 7 litrowych,na boczkach powycinalem małe dziurki.Rosna w ziemi Terra professional.Podlewam je gdy mają sucho,z tym że na początku przelewalem je.Mala co 2/3 dzień 250ml,większa ok 300/400 ml.Co 2 podlanie dawałem im połowę dawki Biohumusa. Box to 40x40x120.W środku wiatrak mieszający-monkey.Wlot pasywny u góry wyciągający 120m3/h Świece im cobem 100w full spectrum samorobka.Lampa wisi jakieś 60-70 cm.Swiece im 20/4.W dzień maja od 25-29 stopni,wilgotność od 30-60.Daje im dwutlenku węgla z bimbrowni.

Edytowane przez Greenhsi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. wziales auto ktore nie wybaczy bledow

2 za duzo je podlewales od poczatku przez co nie utworzyly systemu korzeniowego 

3 ziemia nawozona i nie potrzebujesz na weg zadnych nawozow

4 Przez to przelewanie na poczatku i przez to tez ze to auto do tego dobre swiatlo i rosliny mialy wszystkiego za durzo 

Ja bym juz to olal i startowal z nowymi pestkami ale nie auto i zalozyl bym tutaj growloga i jak juz bym to zrobil i mial juz tutaj growloga to zawsze przed nowym apdejtem wpisywalbym sie pierw innym do growlogow by bylo milo i przyjemnie 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie,od 3 tygodnia życia.Wode leje 6.5ph.Na początku przygody speedy boom auto przez 8 dni na parapecie rósł,lampa Siadla.Roslinia się bardzo wyciągnęła,ale wsadziłem do doniczki tak,że łodyga była zasypana i same liście troszkę ponad donice wystawa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To auto za pozno na ratunek tam nie ma korzeni stary bierz nowe pechy wiem co mowie  , to kwitnie wogule. Jak potrzymasz jeszcze nawet z 2 miesiace to bedziesz mial moze 5 gram max kumasz

 

to juz pada poczytaj o auto one maja swoj cykl zyciowy Grower ma pewien okres czasu na auto jak cos sie sknoci to czasu nie zatrzymasz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+