Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


Bzzyku

Recommended Posts

large.IMAG0370.jpg.926d97d2867926017184bec1b82c3847.jpglarge.IMAG0362.jpg.a70f32d7a8b389c1a430c65965cc4d02.jpglarge.IMAG0329.jpg.403d3dfef4ce5539fa05a6014f5a19f2.jpgNasiona:Lsd w samym rogu pełnosezonowa, a reszta troszkę mi się pomieszala ale napewno auto?
Oświetlenie: 250w hps 

Fotoperiod:na aktualna chwilę to 11/13
Box: homebox trojkatny wymiary 85/85/120
Podłoże: ziemia z ogrodniczrgo 
Donice:2x11l ,1x6l a ta czwarta to około 25l
Nawozy: zestaw Hesi Starterbox z targów w wawie zakupiony 
Wentylacja: mieszkający trzy stopniowy wiatrak a drugi od komputera wduchyjacy 
Dodatkowe wszystkie kwitną około dwóch tygodni. Dzięki za porady i krytykę z buchem i z fartem ?
Edytowane przez Bzzyku
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema ! Trochę małe te planciki, napisałeś że kwitną od dwóch tygodni a normalnie to który ich dzień ? Do uprawiania auto i sezonów trzeba mieć pojęcie i doświadczenie a tu z tego co widzę to troszkę tego brakuje. Mogłeś wybać sezony i nie mieszać auto z normalnymi i jeszcze im świecisz 11/13 ? Dla auto to zdecydowanie za mało światła co widać po roślinach. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam.Male i są bo się uczę dopiero i na dzień dzisiejszy automaty mają 39 dzień a jedna sezonowa ma 51 dzień ogółem a 14 dzień już kwitnie.I na początku swiecilem 24/0 przez około 10 dni nastepnie 18/6 przez 20dni potem 12/12 no i od tygodnia przelaczymem na 11/13 i szczerze po tygodniu widzę większe efekty. Dzięki za rady pozdro i z buche?

Edytowane przez Bzzyku
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok zostaw tak jak jest, za dużo nie masz wysokości a planty rosną jak choinki Ja sobie zawsze schodzę na 11/13 W piątym może 6a7tygodniu ale takie moje upodobanie żeby przyspieszyć flo,ogólnie czytałem artykuł że mniej światła na dobę wydłuża flo i daje mniejsze plony dlatego przy dużych szczytach można dac mniej światła a więcej ciemni.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+