Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Żółkną liście


Grower

Recommended Posts

Witam wszystkich mam mały problem bo na liście w moich maleństwach zaczynają robić się żółtawe tak jak na wklejonej focie ph gleby sprawdzałem i wynosiło 5,5 ziemia jakiej używam to Plagron lightmix plus została dodana mała ilość perlitu jeszcze roślinki dziś mają 15 dzień pierwszą dawkę nawozu dostały dopiero wczoraj. A przyglądałem się i szukałem czy jakiś intruzów nie ma i też brak nic takiego nie widziałem ma ktoś jakiś pomysł od czego to się może robić czy mogła by być to wina ziemi która leżała np. spory czas na magazynie w sklepie ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A właśnie teraz zobaczyłem że o zdjęciach zapomniałem do posta dodać chyba czas zrobić przerwę w paleniu. ;)large.20171211_202448.jpg.6769ae1e2acf777a74e431208f0fbf76.jpg

Na tej roślince jest delikatnie tylko ten jeden żółty delikatnie na boku reszta liści jest okej.

Teraz wkleję zdjęcie drugiej roślinki na której jest trochę gorzej bo połowa liści wygląda tak large.20171213_155519.jpg.b62596c1edc9dce9b615a712f245602a.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Od nawilżacza i generowanego z niego pary też zolkna liscie?? Dlaczego? Tez mam chyba taki problem poniewaz rośliny przy nawilżaczu też zrobiły mi się żółte... natomiast te bardziej oddalone bliżej filtra sa zdecydowanie ladniejsze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+