Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Kilka pytań na start


Raspberry446

Recommended Posts

Cześć,

Chce zacząć plantować za granicą. Nie wiem dokładnie jakie bd miejsce, ale spodziewam się szafy przesuwnej lub wnęki. Moim głownym problemem są koszty, więc sprzęt nie będzie idealny, ale wiem, że możecie mi pomóc zrobić to dobrze na miarę możliwości.

Chcę wziąć na 4-5 planów:Zamowienie.thumb.jpg.c7dbccd15d9aa87db7435337bc1f525a.jpg

Cośbyście zmienili, coś dodali? Myślę, że jesteście w stanie postawiś się w mojej sytuacji. Myślałem jeszcze ew. o rurze na górze do odprowadzania ciepłego powietrza.

 

Dziękuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Poszukaj tematu jak zbudować tanio filtr napewno to bedzie lepsze niz ten neutralizator dolicz sobie wentylacje wiatraki itd jak masz mało kasy to na początek polecam komputerowe rozjeb jakiegoś starego pc jeden jest w głównym zasilaczu drugi na procesorze do tego zasilacz 12v najlepiej z regulacja napiecja 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wywal neutralizator (ponoc on proboje moskowac zapach swoim zapaachem co za tym idzie zapach ziola taje sie silniejszy i dalej wedruje co moze wzbodzac zainteresowania ludzi) folia spoko ale za 1x2m to znacznie taniej kupisz biala farbe i bedzie podobny a moze lepszy efekt. Nie dawa zlotak ani mylaru, biala farba lepiej odbija swiatlo. Wieszaki nie potrzebne sam zmontujesz cos z drutu i sznurka. Zapacha najlepiej netralizawac filtrem weglowym z dobrym wiatrakiem kanalowym. I nawazniejsze najpier zmontuj calego boxa wacz go na sucho (bez roslin) sprawdz czy wszystko dziala sprawnie i jakie warunki sa w srodku miedzy innymi temperatura. HPS sie grzeja ale ponoc sa bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

HPS OK

Ziemia OK

Doniczki OK

Programator OK, może być też tańszy z castoramy, taki z kółkiem i zapadkami

Neutralizator nie potrzebny. Dajesz filtr za 150 zeta i wentylator za podobną kwotę i w zasadzie nic nie czuć. 

Folia może być. Sprawdź też okleinę białą matową samoprzylepną. Kolega zerwał folię z szafy bo go wkurwiała i obkleił okleiną i zadowolony bardzo.

Wieszaki to fajny bajer. Jak na nie nie wydasz, to zmontujesz z czegoś innego.

Kup nawozy. Jakiś podstawowy firmowy zestaw. Albo bio tabsy. Wyjdzie ze 150.

Cytuj
18 godzin temu, czarny kot napisał:

Jak narazie to mało ziemi na 5 plantów

 

A niby dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lampę dostosowuje się do pomieszczenia, więc najpierw wpisz wymiary w kalkulator na stronie. Do tych 50l ziemi możesz dorzucić perlit. Bez wentylatora nawet nie zaczynaj,  filtr dokupić to konieczność, czasem nawet z nim jest 'powiew', a neutralizator zmieni też zapach gotowego produktu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+