Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Żółte skręcone liście


ZjadaczDusz

Recommended Posts

Siemanko. 

Mam problem, otóż po przełączeniu na flo liście niedaleko szczytu kręcą się i żółkną od środka. Jakby ktoś dobry mógłby podzielić się swoją wiedzą na temat mojego problemu to byłbym wdzięczny, bo domyślam się, że roślina sygnalizuje niedobór jakiegoś pierwiastka, lecz nie jestem pewny jakiego. 

Odmiana: bubblegum xl. 

Box: 50 x 70 x 170 obłożony mylarem

Oświetlenie: weg: mh 250 w / flo: hps 250 w, wysokość regulowana 

Nawozy: na wegu stosowałem biohumus extra co drugie podlanie od 3 tygodnia, na flo mam zamiar stosować pk 13/14 plagrona

Ziemia: Canna Pro

Temperatura: od 26° do 29°dzień / od 16° do 20° noc. 

Wilgotność: ~ 40 dzień / ~ 55 noc

IMG_20171102_065902.jpg

IMG_20171026_074006.jpg

Edytowane przez ZjadaczDusz
Niewystarczające info
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Edytowałem pierwszy post. Jeśli chodzi o nawozy to raczej nie przenawozilem, tak samo jesli chodzi o wodę to raczej też nie przelałem. Co do oświetlenia i grzania to sprawdzam ciepło podkladajac dłoń na wysokość szczytów i nie mam wrażenia że jest zbyt blisko lampa ustawiona, lecz mogę się mylić :)

Fotki dopiero za parę godzin mogę zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema

O 2.11.2017 o 07:50, ZjadaczDusz napisał:

obłożony mylarem

lepiej na biało, mylar robi piekarnik poza tym tworzy hotspoty...

O 2.11.2017 o 07:50, ZjadaczDusz napisał:

na wegu stosowałem biohumus extra co drugie podlanie od 3 tygodnia

daj Pan spokój z tym czymś, więcej tego szajsu nie podawaj przy kolejnych uprawach, poza tym przy tej ziemi na wega nie trzeba było nic...

 

 

Tak jak wyżej koledzy wspomnieli także obstawiam przypalenie od lampy. Stare liście się nie naprawią ale nowe już powinny być w porządku.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+