Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
bac-online.pl ganjafarmer.com.pl
Sign in to follow this  
NorusKorus

LEBIODY BEZ NAWOZÓW 2X CFL 20W

Recommended Posts

6 godzin temu, rooky napisał:

zalozylem konto po zobaczeniu tych pieknych pan, pozdrawiam

hahah dobrze slyszec

5 godzin temu, joka.menas napisał:

Wyczowam to samo IP :D

no jednqk az do tqkiego debilstwa nie jestem sklonny xe mozna sprawdzic ip

5 godzin temu, rooky napisał:

chcialem zalozyc konto i pocisnac gruba beke, ale po zalozeniu. patrzac na ta fotorelacje tak mi sie poprawil humor, ze tylko spropsowalem :D

edit: co do roslin nie wiem czy to troll czy nie, ale daloby sie wycisnac wiecej z tego twojego sprzetu jakbys zastosowal jakies obcinanie topow do tego naginanie, zeby to wszystko roslo bardziej na boki wtedy dajesz swiatlo jak najnizej i oswietlasz wieksza powierzchnie rosliny,

hahahav ja zawsze cisne beke bo jesten jajcarzem moge ja teraz sciac nawet i dodac zdj jqk jaram 1dzien po scieciu jaranie z mikrofalowki heh xd,narazie ulamalem ja tylko poki co leci w gore jak szalona

3 godziny temu, Vito napisał:

NorusKorus witaj witaj :D 

hehe ja podobnie, jak chcesz więcej to w mistrzowskie znajdziesz początki :) 

Mimo bardzo trudnych początków Norek coś wyciągnąłeś z wiedzy przekazywanej. Dam Ci więcej rad mimo że nas obrażałeś itd. Wywal te sreberka bo białe ściany są lepszym materiałem odbijającym światło. Dołóż więcej żarówek. Złamanie dobrze zrobiłeś. Jeszcze miesiąc i będziesz miał pierwsze swoje palenie...

no nie zapomnialem ze was zwyzywalem w sumie ta folie dalem gdyz chcialem zwiekszyc stopnie w boxie bo bylo kooo 20stopni wiecej nie doloze zarowek wy*****e ale plony widze ze beda duze :) chociaz przydqlyby sie z dwie zaroweczki na ddol,a swoje palenie to nie mam sie co martwic bo kumpel ma namiot 2x2 i mq z pol kilo jarania co 3miechy wiec moge sobie zrywac,scierwa nie pale pozdro ps.nauczylem sie duzo od niego heh

1 godzinę temu, Zezima napisał:

J.w.

nie swiruj mordo bo mqm twarde piesci i wybuchowy temperament heeee

23 minutes ago, NorusKorus said:

nie swiruj mordo bo mqm twarde piesci i wybuchowy temperament heeee

no to na co czekasz walisz prostego w rosline lamie sie i wtedy masz wszystko doswietlone

Ładnie żeś ją złamał. A żarówki lepiej daj jeszcze jakieś bo topy będą słabo rosły i będzie się wyciągać bardziej w poszukiwaniu światła. No i temperatura Ci wzrośnie. Pozdro mordo

22 minuty temu, Zezima napisał:

no to na co czekasz walisz prostego w rosline lamie sie i wtedy masz wszystko doswietlone

mnie zawsze uczono zeby zajebac ile pary w lapie cepa smiertelnego wtedy jest 90% ze zabije no to zajebalem swego cepa roslinie i spadla glowa XD Pozdro mordo

1 minutę temu, Shagyalonzo napisał:

Ładnie żeś ją złamał. A żarówki lepiej daj jeszcze jakieś bo topy będą słabo rosły i będzie się wyciągać bardziej w poszukiwaniu światła. No i temperatura Ci wzrośnie. Pozdro mordo

Spoczko na pewno za jakis czas dorzuce jakies 20w z 3 na sam dol i srodek dzieki za zainteresowanie :) siema mordzix

1 minute ago, NorusKorus said:

mnie zawsze uczono zeby zajebac ile pary w lapie cepa smiertelnego wtedy jest 90% ze zabije no to zajebalem swego cepa roslinie i spadla glowa XD Pozdro mordo

widac twoj mentor wie o co kaman, czekamy na foto

O 30.10.2017 o 23:03, Shagyalonzo napisał:

A jak myślisz ? Skoro na samej wodzie i 2 żarówkach tak wyjebała

no moja to sportowy charakter jak ja ciagle do przodu heee xD Pozdro poszla wlasnie spac i spodzieewm sie rano cudow heh

Dopiero wstala i spuchla jak po metanabolu hasztag szczypka :)2a9706814608c.jpg

O 31.10.2017 o 12:55, rooky napisał:

spryskaj je cieklym uranem i odpal obelisk 

nie rozumiem ;) podlewalem juz

Sryskalem tym neptunem i podpalilem obelisk oto efekty-d0b707c611f8a.jpg

Edited by NorusKorus

1 godzinę temu, NorusKorus napisał:

konopia indyjska

A moze Afganska tego nie wiem na pewno :).  Jeli to cos rosnie to daj blizej swiatla a te pojemniki wywal, roslina teraz potrzebojew mniej wilgoci.