Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Money maker pomoc


zielonylemur

Recommended Posts

Cześć . Pytanko co poszło nie tak od początku strasznie oporowo . PH sprawdzane cały czas w normie. Nawozy plagron na kwitnienie i Wega plus rippen pod koniec dodatkowo lany był biohumus . Box 1,2x1,2 Hps 600 . Czas Ok 4 mięs długi veg a teraz ponad 70 dni kwitnienia . Owoce bardzo małe . Myślicie ze to trzymać czy odpuścić juz 

IMG_1191.JPG

IMG_1192.JPG

IMG_1193.JPG

IMG_1194.JPG

IMG_1195.JPG

IMG_1196.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok dzięki . Jak Ci się wydaje kończyć z tym czy zrobić flush i sama woda podlewać i trochę trzymać żeby spuchło bo juz sam nie wiem . Na następny grow kupie ec metr . Dawki nawozów dawałem cały czas minimalne według instrukcji . Myślicie ze jest to juz gotowe do ścięcia . Bo czasowo juz dawno . Jestem mega zawiedziony powiem wam słabo to wyszło 

Edytowane przez zielonylemur
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Biohumus na flo pierwszy blad. to sie nadaje tylko na weg i to w dodatku w tej cenie masz znacznie lepsze nawozy. Teraz flush, odczekaj 5 dni i kolejny flush (chodz nie jestem pewny co do tego 2 przeplukania, nie wiem jak trochomy) i sama woda nic nie lej. Tak jak Pasjonista napisal, przenawozenie w dodatku obciete liscie z ktorych roslina bierze energie, dlaczego ja tak ogoliles?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok wypłucze i zetnę . Tu właśnie mój błąd starałem się aby ziemia była mokra cały czas . A nawóz cały czas w dawkach minimalnych 2 -3 razy płukalem . Tych małych liści przytopowych nie ścinam całość susze jak radzisz .

 

Kumpel mi czasami pomagał jak mnie nie było i gdzieś wyczytał ze jak ogoli z liści to w topy pójdzie . 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Edytuj nie dodawaj posta pod postem.

Konopie lubia sucho, to nie jest roslina blotnista. Woda, nawoz, woda, nawoz. To teraz poczekaj az gleba sie dobrze przesuszy i przeplucz to porzadnie, nawet 3-4 L wody.

4 minuty temu, zielonylemur napisał:

Kumpel mi czasami pomagał jak mnie nie było i gdzieś wyczytał ze jak ogoli z liści to w topy pójdzie . 

Brak wiedzy, rozumiem przyciac ale nie pozbawic rosliny wszystkiego!! To tak jak stelaz od namiotu mial by cie ochronic przed deszczem. To dziala troche inaczej i robi sie to troche inaczej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

57 minut temu, zielonylemur napisał:

Kumpel mi czasami pomagał jak mnie nie było i gdzieś wyczytał ze jak ogoli z liści to w topy pójdzie . 

hahaha teraz kumplowi oberwij ręce to może mu mózg urośnie :D 

Chłopaki wyżej dobrze radzą, nic więcej z tego nie będzie, szkoda czasu i prądu. Startuj z nowym projektem wraz z growlogiem, jak będziesz się uczył i słuchał rad to będziesz zadowolony :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+