Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Problem z blueberrym


Fajka

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Jak już przy temacie do dopytam. 

 

Zestaw startowy Biotabs

• Bactrex - 25g
• Mycotrex - 50g
• BioTabs - 10 tabletek
• Orgatrex - 0,25l
• Startrex - 250g

Trypack Indoor 3x 250ml

-  Bio-Grow

- Bio-Bloom 

- Top-Max

Znacząco się różnica w cenie, wiec chciał bym dopytać czy potrzebny jest startowy zestaw biotabs czy można na samym trypacku jechać jeśli ziemia bedzie BioBizz Light Mix?

Zakładając ze mamy 1 panienkę to na ile upraw wystarczy jeden bądź też drugi zestaw ? Dodatkowo jeśli wybrał bym ten drugi zestaw czy trzeba coś jeszcze dokupić aby nie było póxniej problemów ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

All MIx czy light mix ziemia ?

Jeśli coś innego to co polecasz zakładając ze bedzie bioTabs zestaw  ?

Zastanawiam się czy po kiełkowaniu można wrzucać do donicy głównej? Czy po zastosowaniu biotabs ziemia bedze zbyt "mocna:" jak na poczatkek i bardziej ją spowalniać/zaszkodzi ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przeglądałem skład, nie pamiętam ale jeden z tych dwóch miał 2 x większy skład/bogatszy, nie jestem ale to nie był all mix ? Korzystaj z tej ziemie i używajac biotabs zestawu można przenawozić czy z dostawienia po prostu tak dobrze wychodzi ?

W kubełku można mieć tą same ziemie co w głównej ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

34 minuty temu, wovi01 napisał:

Przeglądałem skład, nie pamiętam ale jeden z tych dwóch miał 2 x większy skład/bogatszy, nie jestem ale to nie był all mix ? Korzystaj z tej ziemie i używajac biotabs zestawu można przenawozić czy z dostawienia po prostu tak dobrze wychodzi ?

chodzi właśnie o to że stosując nawozy biotabs lepiej by gleba była jak najmniej nawożona aby nie mieszać nawozów...

35 minut temu, wovi01 napisał:

W kubełku można mieć tą same ziemie co w głównej ?

nawet trzeba :D tylko bez nawozów...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+