Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Troche inny harvest


Pasjonista

Recommended Posts

Siema wszystkim mam troche inny pomysl na harvest , dla mnie wydaje sie latwiejszy . Do tego podczas standardowego harvestu duza ilosc zapachow wydobywa sie do domu , mieszkania , piwnicy, itd.  i  pewnie na zewnatrz poza teren uprawy. Nowy sposob powinien to ograniczyc.( Ziolo zaraz po wysuszeniu i przed curringiem nie pachnie tak mocno jak swieze   . Dodam ze   uprawa w ziemi nawozy organiczne. 

 

1. Na dwa tygodnie "przed" mocno podlewamy cos jak flush (przy nieorganicznej uprawie flush) i juz nie podlewamy wiecej (po flushu na tydzien powinno starczyc zapasow wody)  

2. Jak juz roslina dobrze przeschnie kolo dwa tygonie po flushu obcinamy  duze liscie i gasimy swiatlo.

3. Po 7-10 dniach trymujemy i do sloikow na curring.

 

Chyba ze macie jakies inne pomysly to zachecam do podzielenia sie z nimi . 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ciekawe :) Kiedyś spróbuję, musi to fajnie smakować, kiedyś całą roślinę wraz z korzeniami wieszano do góry korzeniem na miesiąc i tak sobie schły, też kiedyś i tego spróbuję :D 

A puki co to standardowo na szybko: także przesuszam przed ścinką, wszystko robię przy włączonym wyciągu ale i tak wali na całą chatę... Z tym że najładniejsze osobniki ostatnio reweguję więc od razu po ścince wrzucam je na wegetację. Suszenie robię na suszarkach lub starej firance rozłożonej w namiocie, przez pierwszy dzień wyciąg chodzi, a później to już kontroluję i wyciąg włączam raz na jakiś czas by wywalić zapach, ale by nie za bardzo obniżyć wilgotności aby nie przesuszyć.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

To jedziemy dalej . Laski podlane 7 dni temu bez flusha mocno az dolem wylatywalo . Srodek i lewa Bubble Gum prawa Tangilope . Ziemia sucha na wior . Dzisiaj lampa sie juz nie zapalila . Opierdziele  tylko wszystkie liscie i je tak zostawie na kolejne 7 dni i wtedy wrzuce kolejne zdjecia i jakies podsumowanie.  

large.Honeyview_IMG_1467.jpg.6654cd25ba1a05351d19ba13090f56bb.jpg large.Honeyview_IMG_1466.jpg.8c5fb8ab20c4c0d0985425eb661d7db2.jpg large.Honeyview_IMG_1465.jpg.73cc7cea774878e503ee8f894e26a7e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@joka.menas Tak wiem :zmiazdzony:  obetne liscie i zostawie topki i  rosliny  w calych doniczkach  (mam tydzien na wysuszenie i do sloikow) . Zapach w boxie bardzo mocny ale bardziej Bubble Gum bo ta Tangilope fajnie pachnie ananasem z brzoskwinia ja chyba mozna sadzic i bez filtra jechac i masz w domu darmowy odswierzacz powietrza  czegos takiego jeszcze nie mialem. Bede  ja dlugo sloikowal by nabrala  pelnego aromatu .  Pozdro 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+