Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wentylacja


element555

Recommended Posts

Witam,sytuacja wygląda tak że mam dwa dobre mocne wiatraki ale okazały się delikatnie za mocne i za głośne,jak włączę dwa na raz to nadyma mi boksa i przez to że na dole jest rzep(bo był robiony na zamówienie)to jest delikatny wyciek powietrza(bo przez rzep wychodzą kable bo innej opcji chyba nie ma),więc pomimo dobrego filtra to będzie problem z zapachem w fazie kwitnienia,i pytanie jest takie.Czy moge uprawiać na jednym  wylotowym z filtrem? Wtedy delikatnie zasysa boksa ale powietrze tam sie dostaje,chyba ze wywale filter dostaraczający powietrze z tego wejscia i zostawie wolne wejście to nie bd zasysać,ale z taka dziurą bedzie dalej problem z zapachem?mam ledy wiec temperatura nie bd wysoka dlatego jak ma sie do tego wilgotność jeżeli wywale jeden FAN,nie chce żebym przez brak dolotu dorwał pleśń,z drugiej strony jest to mocny wiatrak i zapierdziela.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie kumam filter dostsrczajacy powietrze

dziura u gory - filtr wentylator 

w srodku wen. mieszajacy

dol dziura wlot pasywny

wtedy kable wchodzace przez rzep mimo jakis dziurek pomiedzy nie bedzie zapach przez te dziurki uciekal bo wentylator zasysa powietrze z pasywnego i wszelkich zakamarkow 

chyba ze wentylator zasysajacy slaby

 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak jak Pasjonista pisze.

Wywal wlotowy, po co on ? zostaw wloty u dołu pasywne.

Wentylację wlotową robi się przy dużych uprawach gdzie nie idzie opanować temperatury bez zaciągania świeżego z dworu. Typu growroom, greenhouse, szklarnie, lub duże namioty gdzie jest więcej niż 4 lampy po 600W. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+